Hráči - Provoz > Betaprovoz

Vyřazení hráči a tresty pro hrace

<< < (20/20)

Scarlett:
Postavy Jeremy Hatfield a Mia Hatfield – permanentní ban

Scott Hatfield, (Ashley Hatfield) – postavy pozastaveny do dosažení jejich 11 let, kdy se při podání přihlášky můžou vrátit do hry. Podmínkou návratu do hry je, že jejich hráči nebudou tou dobou zabanováni

Všechny postavy Jerry včetně hráčských – ban trvající po dobu jednoho herního roku. Po uplynutí této doby (duben) může žádat o unban jedné postavy. Po jednom reálném roce (příští leden) může požádat o možnost podání nové přihlášky.


Realizační tým ŽvB respektuje své členy, včetně těch vyřazených a bývalých, a jejich právo nesouhlasit s rozhodnutími týmu nebo jeho činností obecně. Nemůžeme však připustit plošné vynášení informací před velkými skupinami hráčů, neférové očerňování učitelů před hráči, založené na autoritě bývalých členů týmu, a už vůbec ne systematické popouzení hráčů proti dalším hráčům, s nimiž má daná osoba osobní problémy. Týmu se dostaly do ruky informace, které prokazují, že zejména Jerry, a ve výrazně nižší míře i Mia, se dopouštějí těchto činností (a to i na polooficiálních herních kanálech), které neprospívají ani hře, ani jejím hráčům.

Jerry navíc měla kvůli chybě přístup do interních sekcí fóra. Tuto chybu nejen neohlásila, ale týmové informace si aktivně po dobu necelých tří měsíců četla a využívala je.

Na základě toho se tým dohodl na řešení permanentním banem profesorských postav Hatfieldů a dočasným banem hráčských postav Jerry. Tento trest akceptovali všichni členové RT.

Realizační tým zodpoví, při zachování soukromí všech aktérů „aféry“, vaše případné otázky k tomuto kroku. Bereme na sebe zodpovědnost nejen za herní akce, stavby nebo výuku, ale i za atmosféru, která ve hře i na mimoherních kanálech panuje, a za to, že nikomu není ubližováno. Naši hru hrají i děti a mladí lidé, a povinností týmu je aktivně bránit vzniku šikany.

Nancy Orwell:
Archibald Preet - ban postavy za opakovanou nonRP hru (nonRP komunikace, spam kouzel, učení kouzel napřed) a neslušné jednání s členy realizačního týmu. Může si podat v září novou přihlášku.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi