Autor Téma: Odchod Samuela Humminga  (Přečteno 17420 krát)

Offline Jacob Armongy

  • Příspěvků: 207
    • Saycob Diary
Odchod Samuela Humminga
« kdy: Březen 30, 2013, 03:31:32 odpoledne »
J

Offline Katherine Blame

  • Dospělák
  • Příspěvků: 404
  • ♥ *VallStar* ♥
    • Katherine zpátky na hrad
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #1 kdy: Březen 30, 2013, 03:35:31 odpoledne »
Byla bych velice ráda kdyby se ta osoba která takto nařknula Samuela Humminga ozvala a řekla nám konkrétní důvody svého počínání ;)

Offline Jacob Armongy

  • Příspěvků: 207
    • Saycob Diary
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #2 kdy: Březen 30, 2013, 03:36:39 odpoledne »
ano, bylo by fajn zaprvé vědět o koho jde a zadruhé, jak přesně Samuel otravuje Realizační tým
J

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #3 kdy: Březen 30, 2013, 03:52:24 odpoledne »
no mě otravuje svejma malichernejma kravinama už skoro celý 4! roky, je to hrůza pokaždé když se mi ozve tak je mi pak týden nevolno, pokaždé chce nějakou obrovskou výhodu posledně to bylo létající auto a předtím se dvakrát pokoušel vlastnit vlak o 20-ti vagonech, jeho chování je naprosto otřesné, rp hra ubohá (chodit všude v neviditelném plášti je teda fakt trapné!) a vůbec nechápu proč se ho tady všichni vůbec sakra zastáváte!

(ironie)
luf

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2013, 03:56:22 odpoledne »
A víte co? Já vám tady dokonce i sprostě řeknu, kdo ta osoba, která donutila Sama odejít zlým nátlakem, je; jsem to já. Možná jen upřesním pár informací, ačkoliv vím, že se na mě sletíte jako vosy na med; beru to.

V první řadě bych chtěla ujasnit, že veškerý spor mezi mnou a Samem se netýkal hry, jeho postavy, jeho RP, ale jeho samotného a komunikace mezi mnou a ním. Zbytek RT s tím nemá absolutně nic společného. (Za svojí největší chybu v rozhovoru, za kterou se tímto Samovi omlouvám, je to, že jsem mluvila o "velké části týmu", i když jsem to měla potvrzené jen od několika lidí.) Řekla jsem mu svůj názor na věc, o níž jsme mluvili, stejně jako 100x předtím, proto i mě překvapilo, když mi oznámil, že pokud kazí ovzduší, nezbývá mu než opustit hru. Kvůli hře skutečně celý spor okrajově začal, ale o tom se tam dávno nemluvilo a rozhodně jsem neměla důvod jeho hru napadat. Když toto "řešení" nadhodil, navrhla jsem mu, že to vyřešíme prostě tak, že spolu nebudeme o tom komunikovat. (V celé diskuzi šlo o napadání a urážení RT bez podkladů - "jak znám RT, ono by to stejně udělalo aniž by si hledalo RP důvod..." a podobně) Odpovědí mi bylo, že z toho vyvozuje, že nemá právo na svůj názor. Několikrát jsem mu řekla, že odprošovat ho, aby neodcházel, sice nebudu, ale že to dělat nemusí (protože mně naprosto stačí, když se mnou zkrátka nebude komunikovat).

A jen tak na závěr: Na celou věc ať klidně má názor, klidně ať ho i slušně prezentuje. Nevadí mi, že si myslí, co si myslí, ale jak to říká a jakým stylem to "řeší". Navíc to celé nazývá objektivním hodnocením. Názor je subjektivní hodnocení. Nemůže tedy tvrdit, že objektivně hodnotí, a když je mu to zkritizováno, rychle se přehodit na názor.

Samozřejmě má kdokoliv, nejen Sam, možnost stěžovat si na mě. Celou věc pak budu s Tomaashem ráda řešit (poskytnu mu záznam celé naší komunikace a věřím, že mi ukáže, kde jsem udělala chyby, já je pochopím a přijmu za ně adekvátní trest). Bylo mi již vyčteno, že jsem nejednala profesionálně. Možná to bylo tím, že jsem jednala jako hráčka, člověk, snad kamarádka. Rozhodně ne jako členka týmu. A je mi líto, pokud to tak Sam nebral. Protože to by znamenalo, že tak nebral ani jeden z našich desítek rozhovorů vedených před tímto, což celkově mění pohled na ně.
« Poslední změna: Březen 30, 2013, 04:16:07 odpoledne od Nancy Orwell »

Offline Katherine Blame

  • Dospělák
  • Příspěvků: 404
  • ♥ *VallStar* ♥
    • Katherine zpátky na hrad
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #5 kdy: Březen 30, 2013, 04:30:35 odpoledne »
Pokud je to takhle celá záležitost teď padá do klína Rt. Upřímně je lituji že mají v týmě někoho kdo vyprovokuje tak dobrého hráče k odchodu. takovýmhle tempem tu moc lidí kteří se na žvb vyznají a RP ovládají moc nezbyde. Doufám že Sam neodejde a tím to pro mě do officiálního prohlášení Rt padá.

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #6 kdy: Březen 30, 2013, 04:34:42 odpoledne »
Kath.. je vidět, že sis se Samem ještě nikdy moc nepsala
s

Offline Walmar Hagen

  • Příspěvků: 35
    • http://www.facebook.com/radek.brejcha
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #7 kdy: Březen 30, 2013, 04:36:23 odpoledne »
Milí členové Rt,
Sam není jediný hráč, který odešel kuli chování slečny Nancy. Nejenom, že tahá věci mimo hru do hry a stále dává čočky hráčům, kteří ji na icq řeknou pravdu, ale dokonce tady i veřejně lže. Ve svých 14ti letech má dost prořízlý jazyk. Trocha slušnosti a pokory ke starším by neuškodila.
Možná, že je schopná stavitelka domů a dobrá v pořádání akci, ale jedna nejdůležitejší věc ji chybí. Slušná komunikace. Dělá ostudu celému serveru. Navíc každý s kým se bavím mimo hru, tak ji nemá rád.
To, že server přišel o jednoho z nestarších a nejlepších hráčů kuli ní už něco dokazuje. Tímto vyzívám Alashmu aby složila svoji funkci a členství v Rt. Ti z vás, kteří se nebojí a sdílíte se mnou můj názor tak se prosím připojte. Doufám, že tento příspěvek nebude nikdo mazat a přijmete kritiku takovou jaká je
Walmar Hagen

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #8 kdy: Březen 30, 2013, 04:37:41 odpoledne »
Oficiální vyjádření? Nevím úplně jak to myslíš, protože žádné usnesení RT okolo Sama se nekonalo; jak říkám, vůbec tady nešlo o RT, ale jen o mě se Samem. Nemluvím tu jako člen týmu. Nevím, co je myšleno také "tímto tempem". Ačkoliv jsem tak podaná, nevím o tom, že bych byla všeobecným vypuzovačem dobrých hráčů. Za tím si hodlám stát.
(A kdyby měli dobří hráči odcházet kvůli tomu, že je někdo poslal do háje, tak už tu není vůbec nikdo. To je spíš Samova specialitka, aby si mohl stěžovat na fóru - on si stěžuje rád *už je zase jízlivá*)

Aha, on už se Hagen aj stihl ozvat. Prosím, abyste netahali věk do komunikace v ŽvB. To se tady nedělá.
« Poslední změna: Březen 30, 2013, 04:45:41 odpoledne od Nancy Orwell »

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #9 kdy: Březen 30, 2013, 04:48:01 odpoledne »
Stále prizvukujem.
Kto má problém, pošlite oficiálnu sťažnosť Tomaashovi, priložte dôkazy, kópie rozhovorov na IM a podobne.
Kontakt nájdete na webe, presne tu: http://www.zvb.cz/index.php?akce=kontakty
Každý svoju vlastnú. Čím ich bude viac, tým lepšie pre vás :-)

Offline Katherine Blame

  • Dospělák
  • Příspěvků: 404
  • ♥ *VallStar* ♥
    • Katherine zpátky na hrad
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #10 kdy: Březen 30, 2013, 04:49:44 odpoledne »
Sama jsi řikala že hodláš vše napsat Kučířovi. Proto doufám že i on se k tomu nějak vyjádří a nevyřídí po tobě jen nějaký vzkaz. To za prvé a za druhé o Rt jde protože jsi Sama obvinila z toho že otravuje Rt. Pokud vím tak znám další dva lidi které by jsi chtěla mít ze hry určitě pryč ale pořád se drží a hádky sice nerozebírají všude možně ale to je jedno...Za třetí a tentokrát k sayuri se Samem jsi píši už velice dlouho ;) Ještě před tím než jsem nastoupila do prváku ;) A nikdy jsem žádný problém s ním neměla až na to že je to prostě chlap co má rád hezký holky ;) :P

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #11 kdy: Březen 30, 2013, 04:50:55 odpoledne »
Souhlasím s Lauren, je to asi smysluplnější, než tady tlachat a hádat se.

A musím podotknout, že nepostavím ani kadibudku :D

Kath, to jsem neřekla - řekla jsem, že když si budete stěžovat Tomaashovi, budu to s ním ráda a ochotně řešit.

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #12 kdy: Březen 30, 2013, 05:03:03 odpoledne »
Bože, všetko tu všetci hrotíte. Keby som mala odísť kvôli tomu, že mi niekto niečo povie zlé, tak sa ani neregnem do hry alebo by som odchádzala každý mesiac. Robíte z toho veľké haló. Nechcem tu nikoho brániť, ani Nancy (ktorá ma tiež dokáže vytočiť do nepríčetna a odišla som? ne) a ani Sama (ktorý ma tiež niekedy štve). Neviem čo presne sa medzi vami stalo, neriešim to (už nie, na čo, len sa to pripája k žraniu nervom z okolného sveta), nemali by ste aj vy, je to len medzi nimi, Sam je dospelý chlap a toto je len hra, mohol sa hocikedy rozhodnúť, že prestane hrať (tak ako sa hocikedy môže tato hra skončiť).
Ako Sam tak aj Nancy, obidvaja majú zlé vlastnosti, Nancy ma prerezané ústa a Sam sa ľahko urazí (ne že ne).
Jedine, čo by som bola rada, keby Nancy nebola taká... výbušná.
A Sam nech sa prestane tak ľahko urážať.

Ja som tiež nadávala na Nancy, že je hentaká a taká a že bodaj by toto a hento tak ako väčšina hráčov čo poznám a kvôli nej odišli, ale riešili ste to hromadne? Nemám zdanie že by ste to riešili nejak hromadne alebo aj anonymne (lebo viem, že by sa ma niekto spýtal, či chcem sa pridať aj ja), ale teraz prišla dráma, ktorá prišla hejterom vhod a využíva ju.
Hráči prichádzajú a odchádzajú zo všelijakých dôvodov=kolobeh života ŽvB

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #13 kdy: Březen 30, 2013, 05:08:28 odpoledne »
Osobně nesnáším tyhle topicy, kde na sebe každý akorát hází špínu. Nechci tu zbytečně rozpoutávat sáhodlouhou diskuzi, ale vyjádřit se k tomu prostě musím (mám to v povaze).

Nevím, co se stalo mezi Samem a Nancy a tak to ani nebudu pitvat - myslím, že jsou oba natolik vyspělí, aby si svoje neshody dokázali vyřešit sami.
S čím ale musím souhlasit je Nancyin přístup k řešení konfliktů. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je dost svérázný a ostrý. Způsob, jakým se mnou Nancy mnohokrát jednala (totiž jako s poslední onucí, se škůdcem, který ve hře není zapotřebí) mně dokázal vytočit do běla. Ale když se na to kouknu zpětně, vždycky měla v něčem pravdu a nebýt její "prořízlé pusinky", asi by moje hraní nebylo tam, kde teď je (tím samozřejmě nechci říct, že Sam hraje špatně, ba naopak ;) ).
Myslím si, že by prostě nebylo od věci věnovat půl hodinky někde v soukromí (na ICQ, skypu) a vyřešit to bez odcházení ze hry a podobných věcí, čistě jen z trucu. Kvůli jednomu hráči hned odcházet ze hry - to mi přijde dost ukvapené.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #14 kdy: Březen 30, 2013, 05:25:59 odpoledne »
Většina z Vás o tom prakticky nic neví, většina z Vás prakticky se Samem nehraje, většina RT o něm ani neví ani ho nijak neobskakuje, ani neřeší a nemá tedy být na Sama nějakým způsobem naštvaná/nasraná/ či z něj být nějak otrávená. To vše jsou jen slova jedné osoby vypuštěná v nějakém, pro mě,  neznámém psychickém rozpoložení, jejíž názor rozhodně nemůže být brán jako názor Týmu, a ani jako "jedna bába povídala" neboť pak by se to muselo donést i ke mě.

Celá situace se má aktuálně tak, že se Samem hraju tak akorát Já a Jeremy + sem tam se ukáže někdo zcela dobrovolně. Nikdo jiný s ním snad ani herně v kontaktu není. Já s ním nemám ani žádný mimoherní kontakt, protože ho nepotřebuji.

Fakt je, že před nějakou delší dobou Sam měl nějaké požadavky a připomínky, které jsou ale zcela pochopitelné, protože je aktuálně asi R Týmem nejovlivněnější postavou. Vše se vyřešilo.

Čas od času někoho z nás skutečně někdo štve, nebo lépe řečeno prostě chce víc než na co máme aktuálně kapacity nebo má odlišný názor, ale to vše je opět zcela pochopitelné a i my si to uvědomujeme, že se nelze vždy zavděčit všem.

Nevím jestli je Samův odchod skutečně způsoben pouze aktuální situací nebo je to pouze zamínka k něčemu, k čemuž se dlouho nemohl odhodlat. Sam je tu již hodně dlouhou dobu a tak prostě neustále klesá zájem o hru a čas na ni ale i hranice toho pomyslného "tohle už mě za to nestojí". Lidi odcházejí aby jiní mohli přijít, jen se mě nelíbí že zrovna za podobných okolností. Rozhodně ho ale nikdo nevyhazuje.

Plyne z toho však ponaučení, že jiný, než čistě herní, vztah mezi hráčem a RT nedělá zpravidla dobrotu, neboť se může jedna ze stran dozvědět něco co nemá, ať je to pravda či nikoliv. Občas se totiž k členovi RT dostane nějakou oklikou třeba zpráva typu "ten a ten hráč tě nemusí a pomlouvá tě tam a tam za to a to" a  ten člen RT opět musí být zticha a zůstat nezaujatý neboť by pak mohl dotyčného hráče začít nějak herně znevýhodňovat. A funguje to i naopak.

Jsem rád, že se s hráči někde soukromě nebavím. Nedozvím se co nechci.
« Poslední změna: Březen 30, 2013, 05:33:57 odpoledne od Změněný Eskymak »

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #15 kdy: Březen 30, 2013, 05:36:17 odpoledne »
Plyne z toho však ponaučení, že jiný, než čistě herní, vztah mezi hráčem a RT nedělá zpravidla dobrotu, neboť se může jedna ze stran dozvědět něco co nemá, ať je to pravda či nikoliv.

len chcem podotknúť, že do týmu bereme ľudí aj spomedzi hráčov a teda mi príde nereálne aby niekto taký mal potom s ostatnými len čisto herný vzťah :-)

Offline Jeremy

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1183
  • Now and always.
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #16 kdy: Březen 30, 2013, 05:41:09 odpoledne »
Plyne z toho však ponaučení, že jiný, než čistě herní, vztah mezi hráčem a RT nedělá zpravidla dobrotu, neboť se může jedna ze stran dozvědět něco co nemá, ať je to pravda či nikoliv.

len chcem podotknúť, že do týmu bereme ľudí aj spomedzi hráčov a teda mi príde nereálne aby niekto taký mal potom s ostatnými len čisto herný vzťah :-)
Obecně vždycky platí že když to zvládnete držet opravdu jen na úrovni hráč-hráč tak není problém.
ϟ

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #17 kdy: Březen 30, 2013, 05:56:20 odpoledne »
No, špatně jsem se vyjádřil, zapomněl jsem se zmínit a o jistých oficiálních metodách komunikace -> nabídka spolupráce, přihlášky a podobně. Není ale moc dobře když se RT a hráč baví o fotbale, protože pak se snadno debata změní na debatu o hře, RT se nějak špatně vyjádří a hráč, ničím nevázán, si takto nepodloženou zprávu vykládá po svém. Stejně tak se snadno debata zvrtne v pomlouvání ať na straně jedné či na straně druhé, ve stylu "ten Eskymák je ale debil, už mě 3 roky staví barák" nebo "ten Sam je ale idiot, už chce zase něco změnit v baráku, ten nás ale sere" a někdo to pak rozkecá  a jedna ze stran je ta špatná a druhá odchází.

Tohle je ten problém, bavíte se o Nás bez Nás.

Tím rozhodně neříkám, že se hráči nesmí s RT bavit a naopak, jen je skutečně třeba si zachovat profesionalitu a ani jedna strana to nesmí porušit. A to je těžký.

Pokud bych tu teď napsal že "všichni hráči milují Samuela Humminga" tak to překvapivě nic nezmění. Nemůžu mluvit za všechny hráče ani za všechny členy RT, stejně tak Ala a kdokoliv jiný. Vyjímkou by bylo kdyby šlo o výsledek demokratického hlasování.


A věřte, že po tom co vám kolikrát hráči řeknou, po tom co vám vyčtou a za co vám vynadaj, by ste s RTéčkováním taky kolikrát sekli protože vám "to za to už nestojí". Už jsem tohle chtěl taky tucetkrát udělat a tohle je v podstatě další příležitost, protože nejsem naštván že někdo mluví za mě, že vyjadřuje mým jménem cizí názor ale na to, že to někdo akceptuje a že to někdo žere. Jsem teď tedy naštván i já, na Sama, že to Ale žere, a že to řeší tak jak to řeší, tedy v podstatě neřeší. Odejít se má buď tedy s velkým divadlem, kdy bych třeba Samuela já osobně vyf*ckoval že už tady smrdí dost dlouho a že už se asi po pátý stěhuje a následně bych ho ve hře v rámci akce zabil, nebo v poklidu, kdy si Sam sám sehraje svůj odchod ze hry. Tohle není ani jedno, útěk uprostřed představení.

Všechno co aktuálně Sam požaduje, dostává a podobně je způsobeno tím, že sme mu toho dost vzali a že o dost přišel - o dům, byt, stan, rodinu,... Nikdo mu to nemá za zlé.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #18 kdy: Březen 30, 2013, 08:11:56 odpoledne »
Uznavam, ze muj odchod muze pusobit neprofesionalne a nedotazene do konce, nicmene z pohledu RP je to obhajitelne. Sam je oficialne mrtvy a ma dostat novou identitu. Tim padem nepovazuji za nutne nejake dohravani. Proste se vyparil po te co se pridal k rudymu pulmesici. Jestli umrel nebo zije kdo vi kde uz se resit nemusi.

Pokud jde o dodani "dukazu", tak Jeremy Falco uz ma kompletni zaznam vcerejsi diskuze mezi mnou a Alashamou, ktery zacal jako reseni neshody ohledne meho RP a skoncil ani nevim poradne jak u toho, ze furt jen nadavam na RT a furt jen kritizuju atp. Mozna jen spatne chapu text, ale takhle jsem to pochopil a s tim rozhodne nemuzu souhlasit. Pribeh, do ktereho jsem byl uvrtan, mi nijak zasadne nevadi, jen si obcas overuji, jestli se nektere z mych veci neztratili. Napriklad muj denik. Coz by se stat mohlo v tom zmatku pri akcich a nevycital bych to nikomu, ale rad bych vedel, jestli mam tu kterou vec hledat nebo mam nejak zahrat smireni se ztratou. Ostatne tak jsem to prave v pripade deniku resil a za pomoci myslim Eskymka i vyresil. Krom toho prubezne predevsim na icq dekuju Jeremymu, ktery pro me dela hodne a jsem mu nejvic vdecny za podporu. Eskymak toho taky dela urcite dost, mam podezreni ze jeskyni v horach i ukryt na pozemcich postavil on, ale nemam to potvrzene, tak muzu dekovat maximalne neprimo.

Co se tyce konkretnich duvodu proc odchazim. Dlouhodobe se ke me donasi nemalo nespokojenosti a krivd, sem tam i prenasenych z reality do hry a naopak. Tohle okorenene ponekud nevhodnym, nevyzralym a rozhodne neslusnym slovnikem Alashamy me dovedlo k zaveru, ze ZvB hraju pro zabavu a nemam duvod poslouchat mluvu hodnou dlazdice, dlazdicouna nebo pracovnika na vykopech po vecerech od (pokud vim) clena realizacniho tymu, ktery by mel byt schopny ovladat sve emoce. A pokud bylo cilem techto emoci me presvedcit o me chybe a nasmerovat k naprave, tak tohle muze fungovat mozna na male dite, ale ne na me. Pokud je na me nekdo sprosty a rika mi cituji "svoje objektivní hodnocení RT si strč do prdele", obzvlast v diskuzi, ve ktere hodnoceni jednani RT nebylo klicove a zakladalo se na zkusenostech, proste jen dotycny hleda zaminku k agresivni hadce, tak s takovym clovekem odmitam jednat i hrat. Uznavam, ze jsem RT letmo zhodnotil. Jak je videt v zaznamu konverzace (ktery ma Jeremy), pouze jsem jako duvod, proc Sam nerekl Alashame ve hre detaily o sve situaci uvedl, ze kdyby prislo na vec, RT by nepremyslelo nad tim, jestli ten, kdo jde po samovi, se mohl nejak dozvedet, ze prave Alashama ma nejake informace. Slo tedy ciste o opodstatneny RP krok. Nerikam ze vsichni clenove RT by ignorovali fakt, ze jejich postava se nemela jak o Alashame dozvedet, ale ta moznost je pravdepodobna a pro pribeh obcas nepostradatelna. Uznavam, ze tahle kratka fraze byla mozna pres caru, nicmene jeste neprimerenejsi byla nasledna reakce Alashamy, kdy se ukazalo, kdo se tu snadno urazi.

To by bylo asi vsechno, co k tomu tady ma smysl rikat. Zbytek uz by bylo zbytecne podnecovani hadky. Pokud to bude RT nejak resit a bude me chtit nejak informovat o vysledku, cesta se najde. Urcite si dal budu psat napriklad s Jeremym a Vodacka taky neplanuju blokovat nebo mazat. :D

edit: Jo a ... Eskymaku. Stan teda zabavilo ministerstvo pri zatahu na Sama? Chapu dobre? Jsem ho hledal prave u Aly a ta mi rekla, ze ho nema a nevi kde je. Tak jen pro klid v dusi... at vim kde je. Ne ze by mi to nejak pomohlo, ale nenavidim nezodpovezeny otazky. :D
« Poslední změna: Březen 30, 2013, 08:18:31 odpoledne od Samuel Humming »

Offline Walmar Hagen

  • Příspěvků: 35
    • http://www.facebook.com/radek.brejcha
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #19 kdy: Březen 30, 2013, 08:31:56 odpoledne »
Zde máte doznání jednoho z nejdéle hgrajících hráčů tady. Hrajeme spolu ruzne hry i mimo žvb a dopředu vám říkám, že mě je líto že kuli ní končí. Je to výzva pro vás(pro Rt), abyste s Nancy něco začali dělat. Přesně takhle to bylo i se mnou.

část konverzace s jednou hráčkou(dnes) -> s nadsázkou mohu konstatovat, že z ní jde tady strach abyc netopila lidem ve hře... což je jenom dukaz meho prvniho přispěvku
Bea (20:14:33 30/03/2013)
pod tvůj příspěvek bych se hned podespala.,ale potom by mě dala čočku ve hře.


Posílal jsem stížnost vodáčkovi na email po Walmarově smrti. Bez odezvy.

Otázka pro vás(Rt) -> "Přejdeme tohle její chování bez povšimnutí a budeme ztrácet hráče jako Sam?"


« Poslední změna: Březen 30, 2013, 08:36:16 odpoledne od Walmar Hagen »

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #20 kdy: Březen 30, 2013, 09:10:39 odpoledne »
Mno a zrovna jeskyní skrýš má na svědomí překvapivě vodáček, tu druhou nevím ale asi taky on :-D

Zbytek pak především Já (pláž, věštec, postavy, podkroví,...) a Jeremy (nějaký postavy a nějaký články,...) :-)

Nejlepším řešením podobných sporů mimo hru je právě vypustit komunikaci mimo hru a ani ve hře se spolu v podstatě bavit nemusíte. :-)

btw, stan nevím, je možný že je někde uklizen ale bude uvniř nedotčen stejně jako byt (kde byl pokud vím tvůj deník po celou dobu dokud ho nanšel ben) i dům - prostě není (ani RP) důvod se v tom hrabat

Jistě na odchod je poměrně fajn doba, Samuel Humming je prostě mrtev (ať žije Samuel Humming!) :-)

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #21 kdy: Březen 30, 2013, 09:16:42 odpoledne »
Stan zabrali ministraci kdyz dostali tip ze je Sam u Aly (Systemove je hidlej za Aly plotem). Denik je v kufru v byte.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #22 kdy: Březen 30, 2013, 09:24:59 odpoledne »
Eskymak:
Jo plaz byla skvela. :) Hlavne ta vlezla cisnice. :D A podkrovi je stylovy. Skoda ze ho neuziju. No holt nekdo jinej, kdo dostane ted do spravy tu budovu.

No jako mohl bych ji ignorovat a hrat dal. Ale ve hre bych se s ni obcas setkat musel, protoze Sam s Alou vychazi pomerne dobre (o cemz svedci nejedna party u ni za domem) a krom toho pochybuju, ze kdyz je v RT, ze by tyhle nase neshody se nepromitly na me postave, ikdybych ji i ve hre ignoroval. Krom toho tady nejde jen o me, ale odchazim z casti i proto, ze se mi prici jeji chovani k ostatnim, kteri to prave jenom prechazi a neresi to. Ikdyz jim to zneprijemnuje hru. Proste dokud je v RT a je profesorka, nemuzu se vratit. To bych jen akceptoval jeji neprijatelny jednani.

Ben:
Super. Nic se neztratilo. To rad slysim. :) Mno skoda ze si nebudu moct zahrat hledani stanu. Ikdyz to bych se musel predat ministerstvu, takze to je spis vec Niky, ktera neni stihana. :D Kazdopadne diky za info a za peci o veci. Samotnymu mi delalo tak trochu problem si hlidat vlastni veci takhle na uteku.

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #23 kdy: Březen 30, 2013, 09:35:02 odpoledne »
Ani ja nemusím Alu a pritom Katie a Ala sa môžu, je to hra, ignorovať zlé veci a užívať si :D

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #24 kdy: Březen 30, 2013, 09:38:19 odpoledne »
Posílal jsem stížnost vodáčkovi na email po Walmarově smrti. Bez odezvy.
ako tu už papagájujem stále dookola, treba tomaashovi...takže ju pošli znova jemu :-)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #25 kdy: Březen 30, 2013, 09:44:24 odpoledne »
Posílal jsem stížnost vodáčkovi na email po Walmarově smrti. Bez odezvy.
ako tu už papagájujem stále dookola, treba tomaashovi...takže ju pošli znova jemu :-)

stížnost byla projednána
luf

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #26 kdy: Březen 30, 2013, 09:44:40 odpoledne »
A já si stále myslím, že vše, co jsem řekla, jsem řekla člověku, hráči, jako člověk a hráč. Ne jako člen týmu. Tým za to samozřejmě žádnou zodpovědnost nenese. Nebudu odpovídat na slohovku slohovkou, protože mě to nebaví. (Neutíkám před sporem - pouze před jeho veřejným řešením.) Ale když už chceš kydat špínu, Same, tak ses mohl také přihlásit k tomu, že by na mě seděl popis "hovado ktery touzi po poslednim slovu a furt jen urazi". (Předtím jsem neřekla hrubé slovo ani jedno, jestli sis přečetl pořádně historii.)

Jinak jsem nikdy nepřenášela spory mimo hru do hry, ani jsem tím nevyhrožovala. Tudíž to je přirovnání jako "nenechám tu tu tašku, on by mi ji ukradl"; ačkoliv ten člověk nikdy předtím nic neukradl, stejně se před ním máme na pozoru.

Vzhledem k tomu, že Ala ted netuší, kde Sam je, tak spolu hrát těžko budeme. A jednat taky můžeš s jinými lidmi.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #27 kdy: Březen 30, 2013, 10:21:18 odpoledne »
abychom byli presni tak jsem psal cituji: "a ja nevim proc ze me furt delas takovy hovado ktery touzi po poslednim slovu a furt jen urazi :-D pri tom mi ten popis sedi spis na tebe :-D" vyraz "hovado" jsem pouzil na zaklade tvyho predchoziho uz celkem neprijemnyho tonu, kdy ses urazila na zaklade toho, ze Sam Ale nerekl nic o jeho situaci. coz je myslim dokonaly priklad toho, jak tahas nakrklost ze hry (tedy diskuze postava-postava) do osobni konverzace (tedy diskuze hrac-hrac). tys sice nepouzila jako prvni zadne takhle emotivny vyjadreni, ale ocividne jsi chtela mit posledni slovo a vyvolat hadku. ja uz ti slusne dekoval za pomoc s hledanim stanu a slusne popral pekny zbytek vecera, protoze jsem cuchal blizici se zbytecnou hadku a tva reakce byla uz znacne urazena a znovu jsi dal chtela resit zbytecnosti a detaily, ktery te nemusely trapit.

A obavam se, ze pokud ses jednou clen tymu a pouzivas jako argument nazor tymu, tak jednoznacne vystupujes jako clen tymu a ne jako jedinec.

No nechtel jsem to sice zbytecne dal resit, ale jestli chces, rad ti predlozim dalsi priklady prenaseni neshod ze hry do realu. To uz bych ale radej probral nekde v PM treba. At tu nespamujem zbytecne.

Offline Valentine Valleyr

  • Dospělák
  • Příspěvků: 100
  • Členka organizace Tally
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #28 kdy: Březen 30, 2013, 10:26:07 odpoledne »
Vážně by mě zajímalo,kde se vzalo,že Sam otravuje RT, i když pro odpověď asi daleko chodit nemusím. Vážně mě udivuje jak se tato mladá dáma snaží rozeštvat pomalu celé žvb. Nejeden hráč kvůli ní už odešel a dalších několik by to nejradši udělalo. Nechápu proč si vybrala za cíl zrovna Sama,jehož RP hra byla ,podle toho co jsem vždy viděla, naprosto v pořádku. Minimálně nám s Kath Žvb velmi zpříjemňoval , byly jsem s ním v kontaktu skrze dopisování a myslím, že jsem od něj dostaly jak ve hře ,tak do hry mnoho. A zrovna u něj, by mě ani nenapadlo , že by měl odejít natož ,že by ho chtěl někdo vystrnadit . Jenže to jsem asi zapomněla koho máme mezi sebou. Že ano? A když je to věc čistě jejich, nevyjádřit se by mi přišlo pokrytecké, protože chuť něco říct rozhodně mám a to už dlouho. Je mi z toho zle. A mimochodem by mě zajímalo jak můžeš dost dobře oddělit sebe od člena týmu ?
Jinak u posledních dvou příspěvků si můžeme všimnout jak se dá krásně překroutit věta .)

Offline Jacob Armongy

  • Příspěvků: 207
    • Saycob Diary
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #29 kdy: Březen 30, 2013, 10:36:02 odpoledne »
Same, tak ses mohl také přihlásit k tomu, že by na mě seděl popis "hovado ktery touzi po poslednim slovu a furt jen urazi"

abychom byli presni tak jsem psal cituji: "a ja nevim proc ze me furt delas takovy hovado ktery touzi po poslednim slovu a furt jen urazi :-D pri tom mi ten popis sedi spis na tebe :-D"

přijde mi to jako, když ve filmu scooby-doo 2 měl fred prohlášení před televizí a vystřihli jeho slova z celého kontextu  ;D
J

Offline Valentine Valleyr

  • Dospělák
  • Příspěvků: 100
  • Členka organizace Tally
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #30 kdy: Březen 30, 2013, 10:38:05 odpoledne »
jako je to docela k pobavení,je vážně pak těžké uvěřit jakékoli větě v tom textu

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #31 kdy: Březen 30, 2013, 10:41:12 odpoledne »
Promiň, ale jak můžeš po ICQ vycítit tón? Chci to taky umět!

Ale já nebyla naštvaná, do té chvíle :o Smála jsem se tomu, taky jsem ti tam házela smajlíky, četl jsi to přece sám. Zato to bylo poté, co jsi mi řekl, že pevně věříš, že se nebudu míchat nikdy do informatiky (která nemá s počítači nic společného) a po inkriminované větě "jak znám RT, nepotřebovalo by hledat RP důvody jak toho dosáhnout". RP jsem ti rozhodně nevyčítala. Zato tys měl tendenci to řešit - rozhovor jsi začal tím, že moje postava si asi neumí spojit 1 a 1. Tedy jsem jen obhajovala chování svý postavy

ani já tu nechci rozebírat rozhovor. Ale myslím, že když už přeposíláš části rozhovoru, stálo by za to si ujasnit, co čemu předcházelo. Jinak citovat celé jsem to mohla. Nevidím ve významu ale valný rozdíl, abych řekla pravdu.

Řešit dále nebudu rozhodně v tomto topicu.

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #32 kdy: Březen 30, 2013, 10:45:46 odpoledne »
A tady vám to s dovolením useknu. Kydat špína na fóru se nebude, protože vás to jenom naštve a vyřeší se velký nic.

Výzvám za odvolání tady červenou dávat nebudu. Ale na fóru to projednávat nechci. Pošlete si tu výzvu mezi sebou, podepište si jí, pošlete nám ji. A pošlete nám SOUKROMĚ i všechny ostatní stížnosti, výpisy, cokoliv. Nicméně, pokud začnete kydat hnůj na fóru, dospějete leda toho, že mi zkazíte den (a že jsem ho měl krásnej, že jsem se sem po dlouhý době odvážil vkročit!) a dostanete vykřičníky a zákazy postování na fórum. Walmar vám to rád sdělí. Vážně to chcete? Pak pokračujte, jen do toho. Nicméně jsem vás upozornil a to všechny.

Nesnášet se s jedním členem RT a přitom hrát se dá úplně skvěle. Mýho známýho na andárce nesnáší 80% týmu a stejně tam hraje. Pokud bychom viděli, že je situace SamxNancy neudržitelná, tak bychom vás jenom rozhodili, abyste spolu nepracovali. Smázli byste si na sebe ICQ a oba máte vyhráno.

Nepřidám se ani na jednu stranu. S oběma jsem se viděl v reálu, oba jsem vás trochu poznal. Oba jste v jádru dobří lidé, řekl bych. Tak proč tahle komedie, prosím? Potřebujete si ukázat kdo má větší podporu mezi hráči? Ale no tak, proboha... Většina těch lidí, co tu postuje za jednu či druhou stranu stejně nemá páru o co se jedná a neznaj podrobnosti.

Rád bych ale k obhajobě Nancy uvedl, že být členem RT je dost nevděčná funkce někdy. Jestli chcete tak lehce odvolávat členy RT, tak doufám, že stejně tak lehce (a přinejmenším stejně kvalitně) je nahradíte. Ostatně konkurzy jsou tuším vyhlášeny, případně budou, a my uvítáme každou novou duši. Dokud ale nejste členy RT, tak bych poprosil o zdrženlivější chování vůči nám. I mě několikrát při vašich výstřednostech ruply nervy a to sem sakra flegmatickej člověk.

Nemyslim, že Sam odchází jen kvůli Nancy. Možná vybublal díky ní nakonec. Ale být tu čtyři roky v kuse... Motivace klesá každým dnem. Každopádně Same, já ti děkuju za ty roky. Považuju tě, jak už jsem kdysi psal, za nadprůměrnýho hráče, hodně jsi projektu dal. Moc jsme neměli tu čest při akcích ani ničem jinym, ale i tak - díky a hodně štěstí IR.

Nechávám odemčené, protože jsem hodnej a protože čekam, že mu popřejete všechno dobré do života.

Ale ještě jednou opakuju, že kydání hnoje z obou stran tímto ukončuji a jakýkoliv další příspěvek na toto téma ocením.



Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #33 kdy: Březen 30, 2013, 11:50:49 odpoledne »
Ale na fóru to projednávat nechci.

Nesnášet se s jedním členem RT a přitom hrát se dá úplně skvěle.

Nepřidám se ani na jednu stranu.

Súhlasím, a doteraz som sa nechcel vyjadriť. Tiež ma mrzí, že Sam odchádza ale tiež odsudzujem toto verejné hanobenie sa navzájom. Toto je to najhoršie, čo môžte teraz urobiť, že do toho potiahnete všetkých a vyvoláte skupinky - jedna na strane Sama a druhá na strane Nancy.

Každopádne, chcem tiež poďakovať Samovi. Aj keď som nemal veľa príležitostí s ním hrať, verím, že tí, čo s ním hrávali a dostali sa s ním do užšieho kontaktu budú mať na čo spomínať, hlavne v dobrom.

Jadrom problému je konflikt, ktorý však je medzi dvoma osobami. Ak je porušením pravidiel hry alebo sporným rozhodnutím člena RT, navrhujem konzultáciu (čo sa zrejme už stalo) a určite sa nájde nejaký kompromis. Ja verím, že sa nájde, pretože obaja sú dobrými hráčmi, naozaj klobúk dolu, že sú tu tak dlho. Faktom však zostáva, že iba oni dvaja (a pár ďalších, zasvätených, ktorí majú o tomto konflikte informácie z prvej ruky) vedia, čo je naozajstným uzlom. Uzlom, ktorý sa môže rozviazať a snáď sa tak aj stane.

Viete, ono je vždy ťažké sa pozrieť na vec z jedného, z druhého a nakoniec aj z tretieho uhla. Možno by sme mali hľadať niekedy chybu v nás a nájsť problém, ktorý spôsobuje konflikty medzi mnou a druhými. Nájsť ten nedostatok, ktorý treba opraviť, aby takéto situácie nenastali.

Usiloval som sa pridať sa k týmu, ku skupine tých, čo majú moc riadiť hru, vytvárať svet, v ktorom sa cítime byť aspoň na chvíľu čarodejníkmi, aspoň na chvíľu tými, ktorými v reálnom živote môžme byť iba sčasti. Občas ale mám silnú empatiu voči tým, čo už v týme sú. Nie z pohľadu hráča, ale z pohľadu človeka. Z pohľadu, ktorý nás robí aspoň o trochu ľudskejšími, než v skutočnosti sme.

Ako som čítal niektoré vaše názory, rôznili sa, niektoré dokonca burcovali a prejavovali voči Nancy verejný odpor a snahu dostať ju z týmu. Nechcem sa nikoho zastávať, dokonca to ani robiť nebudem. Chcem len, aby ste si uvedomili, či je to naozaj vaše prianie, alebo či z vás nehovorí iba závisť, pomsta, sebeckosť, neprajnosť.. Poznám ju, aspoň dúfam, že to môžem povedať. A pohádal som sa s ňou tiež, rovnako ako niektorí z vás, ale vždy, naozaj vždy je chvíľa na odpustenie, oľutovanie svojich chýb. V tom to všetko spočíva, buďme ľudia a navzájom si odpustime..

Trochu som sa rozpísal a mnohí z vás to zrejme len tak zbežne preletia, no tým, čo si to prečítajú ďakujem. Možno raz nadíde chvíľa, keď sa niektorí z nás budú sami seba pýtať, či zostať, alebo ísť a kráčať cestou, ktorá sa vzďaľuje od ľudí tu, v hre, v projekte, ktorý je pre nás oveľa viac, ako len hrou. Možno práve vtedy, keď nadíde táto chvíľa, si uvedomíme, čo všetko by sme stratili, keby sme odišli. Priateľov a svet - svet, v ktorom sa cítime doma..
« Poslední změna: Březen 30, 2013, 11:58:05 odpoledne od Anthony Poul »

Offline Medvěd

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1846
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #34 kdy: Březen 31, 2013, 12:26:04 dopoledne »
Citace
Nesnášet se s jedním členem RT a přitom hrát se dá úplně skvěle. Mýho známýho na andárce nesnáší 80% týmu a stejně tam hraje. Pokud bychom viděli, že je situace SamxNancy neudržitelná, tak bychom vás jenom rozhodili, abyste spolu nepracovali. Smázli byste si na sebe ICQ a oba máte vyhráno.

To si řekl krásně :) mě taky nesnáší skoro celý tým na DarkParadise.... a obecně kdybych měl končit po každé když se s někým nesnáším tak jsem asi dávno v bohnicích.

Celá tahle aféra je blbost.. jak už tu bylo řečeno, kdo si nezkusí být RTéčkem nemá ponětí kolik práce se za hrou skrejvá. Kolik času, snahy, nervů to celé stojí.. Kolikrát osobně nemám čas prakticky na nic (ve hře) než jen být RTčkem.

Björn: No u nás v (ne)bohnicích budeš vždy vítán ;D
« Poslední změna: Březen 31, 2013, 11:34:41 dopoledne od Björn »

Aidan Brooks

  • Host
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #35 kdy: Březen 31, 2013, 12:54:23 dopoledne »
Citace
Usiloval som sa pridať sa k týmu, ku skupine tých, čo majú moc riadiť hru, vytvárať svet, v ktorom sa cítime byť aspoň na chvíľu čarodejníkmi, aspoň na chvíľu tými, ktorými v reálnom živote môžme byť iba sčasti. Občas ale mám silnú empatiu voči tým, čo už v týme sú. Nie z pohľadu hráča, ale z pohľadu človeka. Z pohľadu, ktorý nás robí aspoň o trochu ľudskejšími, než v skutočnosti sme.
Myslím, že to stojí za to, aby se to ještě jednou zvýraznilo.

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #36 kdy: Březen 31, 2013, 08:53:52 dopoledne »
Nehodlám se vyjadřovat k tomu vašemu sporu, ani k tomu koho mám nebo nemám ráda. Chci jen říct, že pokud mám neshody s jedním člověkem, dá se s tím klidně hrát dál. Jako odejít jen proto, že bych - nedejbože- mohla potkat toho a toho člověka jednou za sto let ve hře...No to mi přijde přitažený za vlasy a naprosto zbytečný. Když si s někým nerozumím, dám si ho do ignoru na icq, skypu a nevím kde ještě, ve hře to nějak zahraju a jinou komunikaci omezím čistě jen na herní věci. Tečka. Pokud je to až tak zlé...
Pokud je v tom víc věcí, které Sama štvou a tohle už je jen vrchol pyramidy a využil toho k odchodu, fajn...Ale prostě neshody s jedním člověkem - kdyby jich bylo dvacet, neřeknu - ale s jedním člověkem..no to mi přijde přitažené za vlasy..I když se jedná o rt...

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #37 kdy: Březen 31, 2013, 12:12:27 odpoledne »
Jeste naposled upresnim. Nejde jen ciste o moje neshody s tou jednou konkretni osobou. Ale o to, ze s tou jednou konkretni osobou ma neshody hodne lidi, par lidi uz i vyhnala z RT a par uplne ze hry a jde tedy celkove o tu atmosferu, kterou vyvolava a ktera je citit vsude kolem. Rad bych zustal a dokoncil Samuv pribeh. Mame toho s Nikou jeste dost naplanovanyho. Ale uz je to proste na me moc a ani blok na icq a fb nestaci.

Björn: Myslim, že jsem se vyjádřil dost jasně o tom, že tahle fórová válka končí. Platí to pro obě strany a upozornil jsem jasně. Platí to, co jsem psal dřív. Nemáme v RT problém vás od sebe oddělit tak, abyste se nepotkávali nebo potkávali jednou za uherák.
« Poslední změna: Březen 31, 2013, 12:33:24 odpoledne od Björn »

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #38 kdy: Březen 31, 2013, 01:56:06 odpoledne »
Já se opravdu nepřišla hádat, ale vyjádřit se musim. Kam se podělo právo na svobodu projevu? Když je někdo s něčím nespokojen, měl by mít šanci vyjádřit to veřejně. Zvláště když má proto podložená fakta a zastává se většího celku, ne jen sám sebe  ::) Za kydání špíny se považují věci založené na pomluvě, věci založené na pravdě se dají spíše označit za praní špinavého prádla, které se rádoby často přehlíží a nikdo to neřeší rád. I já měla a mám často neschody s nejmenovanou osobou, a kolikrát vzniknou z úplné hlouposti, a moc dobře vim o čem Sam mluví, protože jsem to zažila na vlastní kůži. Od překrucování vět až po označení za manipulativní mrchu co lže a hraje si s RT (je opravdu málo RT, se kterými jsem v kontaktu a nemám pocit, že bych s nima nějak manipulovala, pokud ano, ráda bych to slyšela přímo od nich)Často jsem sama zvažovala odchod, z podobných důvodů, ale z mé strany by to byla zbabělost. Potřebovali byste silnější kalibr na to se mě zbavit. Samův odchod mě mrzí, protože je jeden z posledních hráčů co se mnou hrajou od startu bety a ušli jsme spolu dlouho cestu. Nehledě na to, že z podobných důvodů už mě opustilo více parťáků pro hru. byla bych moc ráda, kdyby si to Sam ještě rozmyslel. Utíkat je lehký a ničeho tím nedocílí. Já vím, že mu takpostava, kterou si piplal téměř 4 roky, bude chybět. Toť odemne vše, a omlouvám, jestli se má slova někoho dotkla.

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #39 kdy: Březen 31, 2013, 02:13:04 odpoledne »
Kam se podělo právo na svobodu projevu?

Právo na slobodu prejavu vlastne neexistuje ani v reálnom živote. Bohužiaľ, je to tak, že keď si otvoríš ústa aj v reálnom živote, tak sú následky často krát horšie, ako len trest na fóre. S týmto asi nepohneš, toto právo sa vytráca odvšadiaľ a dá sa veľmi ľahko napadnúť, čo je považované za "slobodu slova" a čo za "ohováranie"..

Nechápem ale, prečo sa musia komplexy jednotlivcov (toto je teraz fakt silné slovo, ale je na mieste) riešiť pravidlami, ktoré iba prilievajú olej do ohňa..

A aby toto niekto nedajbože neoznačil za spam, ešte raz vyjadrujem neutrálne stanovisko k problematike a rád by som, aby sa to nejakým spôsobom vyriešilo, aby bol vlk sýty a ovca celá.