Autor Téma: Hra s kamarády?  (Přečteno 8432 krát)

Offline Vanessa Blackwood

  • Příspěvků: 20
  • Někdy nejsou zvláštní věci kolem, ale my samotní
Hra s kamarády?
« kdy: Leden 31, 2016, 04:27:18 odpoledne »
Jen tak ze zvědavosti se zde ptám.  ;D Hrajete hru s kamarády nebo jedete jako jednotlivci?
Jak jsem se k tomu vůbec dostala. :D No s kamarádkou hru hrajeme a u toho si skypujeme. A víte co? Už jinak hrát ani nechci! Je to hrozně super když se spolu normálně můžete zasmát situacím atd. A potkali jste pomocí hry nějaké nové lidi s kterými si takto voláte?  ;D
Co je podle vás lepší? S více lidmi X jednotlivci?
A než skončím. Nechtěl by se k nám někdo přidat? Až je sranda. :D
Je to opravdu jen tak ze zvědavoti jak si užíváte hru vy. Pokud se to sem nehodí tak to klidně smažu stačí s klidem napsat.  ::)
X

Offline Katie Vayne

  • Příspěvků: 101
  • Make peace with your broken pieces.
    • Deník Katie Vayne
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #1 kdy: Leden 31, 2016, 04:40:16 odpoledne »
Tak já začala s tím, že jsem se znala s Wennys z RL. Pak jsem se seznámila s dalšíma lidma a teď většinou když hraju, tak volám na skypu s Wenn, Marry, Tamsin a nebo ve skupinách úplně se všema :D
Dostalo se to vlastně k tomu, že z RL znám 2, se kterýma hraji a z dalších se stali opravdu dobří přátelé :)
V

Offline Eleanor Willson

  • Příspěvků: 31
  • Und alles Geld der Welt hat plötzlich keinen Wert.
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #2 kdy: Leden 31, 2016, 05:08:19 odpoledne »
Takže mě k ŽvB přivedli kamarádi. V reálu znám Vic,Nicoll,Andyho,Chloe,Beth,Saru.
A jinak jsem si na pár lidí vzala skype, tam si píšeme, takže nějak tak to mám. ;-)
A ano, často se smějeme vtipným situacím,věcem a vlastně skoro všemu, co se děje ve hře :-D

Offline Kayleen Britton

  • Příspěvků: 37
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #3 kdy: Leden 31, 2016, 05:23:54 odpoledne »
V reálu jsem nikoho neznala, začala jsem hrát od druhého roku beta provozu a poměrně dlouho jsem ještě prasila.
Našla jsem si v té době pár kamarádů, se kterými jsem si jen psala na ICQ (skype v té době ještě nebyl moc rozšířen a bála jsem se lidí moc na to, abych se s někým seznámila).
Jednoho krásného dne před pěti lety jsem se rozhodla, že se vypravím na sraz, samozřejmě předcházelo dlooouhé přesvědčování rodičů, kteří tu hru naprosto nechápali a báli se svou tehdy třináctiletou dceru někam pustit.
Na ŽvB mě už od začátku chytlo nejvíce to, že jsou lidé takoví otevření a každý do té hry před něčím buď utíká, nebo tam hledá něco, co mu v reálu chybí.
Proto jsem i časem našla motivaci, abych si ta pravidla RP pořádně projela a snažila se tím nějak řídit.
Některé kamarády z ŽvB mám už opravdu i těch pět let a i přes to, že s tou hrou vyrůstáme a tudíž se vyvíjíme trochu odlišnými cestami, než bychom si mohli dřív myslet, beru ty lidi jako součást svého dětství, součást života a s některými jsem se opravdu měla možnost setkat až po letech, ale o to více je to přátelství takové kouzelnější.

Začínala jsem tedy hrát sama, spontánně jsem tam poznala podobně smýšlející lidi a upřímně by mě teď ta hra bez dlouhých skype hovorů nebavila.
Když už jsem se tu tak rozepsala, tak rovnou i děkuju všem, se kterými jsem během svého hraní přišla do styku a nějak mě to přátelství mělo možnost obohatit, děkuji za své postavy a i za sebe, podivného človíčka tupě zírajícího do monitoru.

P.S. - Tylere, dnes chci pokračování včerejška, skvěle jsem se bavila a Kay je sice promrzlá, podchlazená a unavená, ale byl to pro ni jeden z nejlepších zážitků, co kdy zažila, chci pokračování stairway to heaven :D

Offline Wennys Lowe

  • Příspěvků: 62
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #4 kdy: Leden 31, 2016, 05:43:04 odpoledne »
No Kat už to jaksi napsala :D začala jsem s ní a teď si píšu s x lidma na skype :D

Elena Woodwand

  • Host
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #5 kdy: Leden 31, 2016, 06:18:29 odpoledne »
Ahoj! Já jsem třeba komunikaci přes skype a součastně hrát nezkoušela. Na tuto hru jsem narazila omylem, když jsem hledala jinou hru o HP, která ěm dřív bavila a chtěla jsem se znovu do hry připojit. Ale tato mě zlákala  ;D

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #6 kdy: Leden 31, 2016, 07:04:18 odpoledne »
ŽvB je známo svojí schopností sdružovat psychicky narušené osoby... Ještě před pár lety jsem ani neměl skype! :D

Offline Daisy Cambell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 246
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #7 kdy: Leden 31, 2016, 07:31:56 odpoledne »
Musím souhlasit s Gianem. Krom toho skypu ._.

Gollden58

  • Host
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #8 kdy: Leden 31, 2016, 08:32:22 odpoledne »
Já skype cizím lidem nedávám, ale bohužel, žádný můj kamarád z reálu tu hru nehraje, ale pár možností jsem nezkoušela :)

Offline Vanessa Blackwood

  • Příspěvků: 20
  • Někdy nejsou zvláštní věci kolem, ale my samotní
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #9 kdy: Leden 31, 2016, 09:56:07 odpoledne »
Páni! Je super vidět tolik pozitivních reakcí! A jen za dnešek se k nám přidala Vin, za což jsem nesmírně ráda a přidala si mě i jedna dívka. (alzhaimer jeden hroznej darebák!) Dneska jsme spolu ještě neskypovali, s kamarádkou jsme si daly takovou zkoušku aby jsme se neztrapnily. (jo... má to smysl) A všechno nám funguje, ze začátku se to trošilinku seká, ale to se po čase zmákne. Z celého srdce doufám, že mě rodiče na nějaký sraz pustí, ale zatím to je všechno hrooooozně daleko a vzhledem k mému věku je to prostě nepřístupné. (a to pořád říkají, že jsem na svůj věk docela vyspělá! ts...) No abych zas nevybočovala od tématu. Žvb opravdu sbližuje lidi. :D A jsem hrozně ráda, že zrovna já to mohu hrát. Aby toho nebylo málo, tak na příští školní rok přijdou další dva moji kamarádi a hned bude více veseleji.
X

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #10 kdy: Leden 31, 2016, 11:14:26 odpoledne »
ŽvB je moje druhá rodina :)) A to jsem to začala hrát díky Daisynce, kterou jsem znala jen z internetu přes jinou stránku.. :) Takže za mě hra i Skype.. :D

Offline Isabella Nayer

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 207
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #11 kdy: Únor 01, 2016, 05:20:25 dopoledne »
Ja som to spoznala vďaka Erasmusovi, s ktorým chodíme na rovnakú školu. Ešte kedysi dávno na hodine informatiky sledoval stránku hry, ja som pýtala čo to je a postupne ako vysvetľoval som sa ešte v ten deň tam na hodine registrovala. :D

(V tej dobe sme boli šialený z HP :D)
N

Gollden58

  • Host
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #12 kdy: Únor 01, 2016, 02:42:34 odpoledne »
Super že nejsem jediná mladá holka:) (Jen mě mrzí, že nemohu být do večerky ve hře)

Offline Kayleen Britton

  • Příspěvků: 37
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #13 kdy: Únor 24, 2016, 11:22:08 odpoledne »
Nevěděla jsem, kam tento příspěvek zařadit, tak to hodím sem.

Hledám herní příbuzenstvo. Životopis mám vymyšlený pouze částečně, podmínkou je ale čistokrevná postava, mulat být může, ale i nemusí (otec Kayleen je rodilý Brit a mulat, matku Kayleen nemá)

V případě zájmu se mi ozvěte do zpráv (nebo na nějaký jiný soukromý kontakt, pokud na mě máte)

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #14 kdy: Únor 25, 2016, 08:43:42 dopoledne »
Nemít matku... tak dobrej nebyl ani Ježíš

Offline Daisy Cambell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 246
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #15 kdy: Únor 25, 2016, 12:30:50 odpoledne »
Tatínek je beztak hermafrodit.

Offline Kayleen Britton

  • Příspěvků: 37
Re:Hra s kamarády?
« Odpověď #16 kdy: Únor 25, 2016, 12:47:09 odpoledne »
:D ok, pro obsedantní puntíčkáře upřesňuji, že matka byla, ale zemřela před sedmi lety při pádu z koštěte. Hledám buď africké vzdálené příbuzenstvo žijící v Anglii, nebo britské příbuzenstvo z otcovy strany.