Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 976569 krát)

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3640 kdy: Září 06, 2020, 08:10:49 odpoledne »
Také chci poděkovat RT za úžasnou středověkou akci. Bylo to super!  :) ;D

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3641 kdy: Září 10, 2020, 06:47:40 odpoledne »
Děkuju tomu, kdo mi zahrál za krávy. Bylo to boží!  ;D

Offline Reece Ryes

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 11
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3642 kdy: Září 10, 2020, 07:02:36 odpoledne »
Stejně jako Tie, chtěl bych poděkovat osobě, která si zahrála za ovečku Muffin. Trošku mě to polekalo a pobavilo. :D Díky. :)

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3643 kdy: Září 11, 2020, 06:51:57 odpoledne »
Děkuji za vyslyšení mého přání ohledně přemisťovací tabulky, byť jsem nesplnila Vodáčkovu podmínku.  :D  Ale neboj, ráda si zas něco vymyslím. xD

Offline Natalie House

  • Dospělák
  • Příspěvků: 19
  • Nikdy se nevzdávej!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3644 kdy: Září 11, 2020, 07:43:32 odpoledne »
Děkuju RT co zahrálo na Farmě Fenku Xaviu bylo to skvělý   :) :) moc díky!

PS: chci tu fenku domů!  ;D ;D

Offline Ember Guard

  • Nebelvír
  • Příspěvků: 5
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3645 kdy: Září 20, 2020, 08:29:38 odpoledne »
Děkuji RT co hrálo za Mouse 😍 bylo to hrozně sladké a vtipné. 😍😍 A strašně jsem si to užila. Jako by byla Mouse živá. 🥰🥰 Jste skvělí a odvádíte úžasnou práci. Takže protože DÍKŮ není nikdy dost MOC DĚKUJI 😁

Offline Owen Silver

  • Příspěvků: 8
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3646 kdy: Září 21, 2020, 09:39:24 odpoledne »
Děkuji Aishe za dnešní skvělý pokec :-)

Offline Marv Reeves

  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3647 kdy: Září 24, 2020, 08:42:27 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat všem hráčům, co se účastnili mé akce. :) Vůbec jsem nečekal takovou účast, byl jsem velice potěšen.
Dále bych chtěl poděkovat Doug, která mi pomohla s přípravami.
A ještě speciální díky ostatním členům týmu, kteří mi předali feedback ohledně této akce. :)
Všichni jste úžasní. :3

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3648 kdy: Září 24, 2020, 09:05:10 odpoledne »
Díky za tuhle akci :D Nečekala jsem, že se vydám na lov ztracených věcí  ;D

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3649 kdy: Září 27, 2020, 09:42:45 dopoledne »
Včera jsem na to zapoměla, ale chci poděkovat Skylar, Pheo, Gabi a Addy za to, že ste mi dnes pomohly s odvozem  ;D Sama bych tam asi byla do půlnoci XD

Offline Susan Dragonmind

  • Dospělák
  • Příspěvků: 16
  • Sometimes, the only one you can trust is yourself.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3650 kdy: Září 29, 2020, 04:17:48 odpoledne »
Opožděně děkuji Marvu Reevsovi za skvělý program minulý čtvrtek. Moc jsem si ho užila! Díky.  ;D

Offline Marcus Gordon

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
  • Co má přijít,to přijde,a pak se tomu postavíme
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3651 kdy: Říjen 05, 2020, 09:17:49 dopoledne »
Děkuji hodně moc RT teamu za včerejší pomoc  :)
« Poslední změna: Říjen 05, 2020, 02:49:03 odpoledne od MarcusGordon »

Offline Lysander Strangelove

  • Havraspár
  • Příspěvků: 14
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3652 kdy: Říjen 05, 2020, 09:51:12 odpoledne »
Děkuji za hostinu se skvělým jídlem a dávkou akce a hlavně za naši extra-super-hyper-úžasněskvoucí-dokonalou přestavbu koleje!

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3653 kdy: Říjen 05, 2020, 10:07:53 odpoledne »
Děkuju našim úžasným kolejním profesorům za tak skvělé přivítání zpátky! A všem, kdo se nám podílel na naší spolce, která je naprosto dokonalá!!  :o :o  :-*

Offline Susan Dragonmind

  • Dospělák
  • Příspěvků: 16
  • Sometimes, the only one you can trust is yourself.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3654 kdy: Říjen 05, 2020, 10:49:36 odpoledne »
Děkuji moc všem za krásný první den v Bradavicích. Moc jsem si ho užila.  ;D

Offline Reece Ryes

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 11
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3655 kdy: Říjen 05, 2020, 11:00:56 odpoledne »
Zmijozelským bych chtěl poděkovat za dnešní hru. :)

Offline Genevieve Blankley

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 9
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3656 kdy: Říjen 06, 2020, 12:46:03 dopoledne »
Já děkuji ještě zpětně Sarah za pomoc v Londýně. :D

Dále potom všem, s kterými má postava během včerejšího dne RPila, ať už se jedná o hráče či profesory.

Offline Cornelia Langston

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3657 kdy: Říjen 06, 2020, 11:33:55 dopoledne »
Přidávám se k Lysovi! Děkuju za akční večeři a N Á D H E R N O U  K O L E J!!

Offline Vianna Nieto

  • Dospělák
  • Příspěvků: 27
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3658 kdy: Říjen 06, 2020, 11:36:11 dopoledne »
Děkuji všem, kteří se podíleli na přestavbě koleje! Vypadá to skvěle a udělalo nám to všem obrovskou radost. <33

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3659 kdy: Říjen 06, 2020, 01:16:35 odpoledne »
Děkuju našim kolejním rodičům za krásné přivítání a přestavbu koleje a taky všem, kdo se na tom podíleli. Určitě to stálo hodně úsilí a času! Vítám tímto taky naše nová mrzimorčata a doufám, že je hra bude bavit!

Offline Mary Molaris

  • Učitel
  • Příspěvků: 19
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3660 kdy: Říjen 07, 2020, 03:39:56 dopoledne »
Děkuju studentům, kteří den před odjezdem do Bradavic pomohli Den a Mary Molaris dostat se nejspíš z Malého visánku zpět do kotle a mrzí nás, že jsme pokazily jejich piknik. Den to domotala a místo Prasinky řekla prasečinky a Mary ji zcela slepě a důvěřivě následovala.  :-[ :D

Offline Laurel Wright

  • Příspěvků: 5
  • „Strach ze tmy vždy neznamená touhu po světle."
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3661 kdy: Říjen 07, 2020, 09:46:33 odpoledne »
Děkuji Natalie House a Matthew Phillipsovi za pomoc v prvním dnu. Pak taky Sarah a Aaronovi za společnost při prohlídce, Pheobe za prohlídku &  kolejní za pomoc s objednávkou ^^
L

Offline Connor Perry

  • Učitel
  • Příspěvků: 45
  • I nečarové mají své kouzlo
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3662 kdy: Říjen 09, 2020, 09:37:41 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat slečně Amalii za skvělou partii šachu a Tierney s Tomem za úžasné publikum

Offline Jeremy Hatfield

  • Příspěvků: 366
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3663 kdy: Říjen 10, 2020, 01:45:37 odpoledne »
Někteří to už ví, pro jiné to bude novinka. Pro některé to bude radostná novinka, pro jiné zase ne, jiným to bude totálně jedno.  :)

Před týdnem mi bylo koordinátorkou pozastaveno (snad nevadí, že jsem zvolila toto slovo) působení v týmu, a dnes, před chvilkou, bylo definitivně ukončeno z mé strany. A ačkoliv to neznamená, že z ŽvB zmizím, protože mám v plánu i nadále pokračovat v hraní se svými postavami, ráda bych něco sepsala.

V první řadě se sluší poděkovat celému týmu. I když to vždycky nebylo jednoduché, jsem ráda za možnost nějak se na projektu podílet a k něčemu přispět. Na ty dva roky mám plno vzpomínek a zvlášť ty dobré mi už nikdo nevezme.

Stejně tak bych ráda poděkovala i všem hráčům, kterým rovněž vděčím za hromadu vzpomínek. I když se to někdy nezdá, není to tým, kdo hru tvoří, ale především vy. Bez vás by hra nebyla nic.

Sice se mi do toho vůbec nechtělo, protože tutově na někoho zapomenu, ale ráda bych některým poděkovala i jmenovitě:

V první řadě Doug. Od vymýšlení všeho možnýho, společnýho ponocování, kolikrát až do rána, hraní, stavění, podporu,korektury,... Jednoduše za všechno, co jsme společně (nejen v týmu) zažily a ještě zažijem! A taky za Vica s Lolou, kteří pravděpodobně odcestovali kamsi do Španělska. A pořídili si to zakrslý prasátko. A taky za to víno!

Dále Viv. Prakticky můžu zkopírovat to samé, co u Doug. Děkuju za všechno, za zaučení, rady, podporu, ponocování, hraní, vymýšlení, vykecávání se na discordu do noci,... Drž se a zůstaň stále svá!

Trixi. Budu se opakovat, ale opět platí to stejné. Děkuju za to, že kdykoliv jsem s čímkoliv potřebovala pomoc, vždy jsi ochotně vypomohla. Za rady a pomoc při stavění. Ať si kdo chce říká co chce, seš nesmírně obětavej člověk.

Sarah. Sice těch společných momentů až tak tolik nemáme, přesto si mě toho hodně naučila a vypomohla mi s hromadou věcí a za to bych ti ráda poděkovala. I za tu zapomnětlivost, která mě někdy šíleně vytáčela, ale bez které bys to prostě nebyla ty.

Theovi. I když jsme se někdo dokázali ukázkově zhádat, dokázali jsme se i skvěle pobavit. I tobě musím poděkovat za podporu, zvlášť v posledních dnech a že jsem se mohla aspoň částečně vypsat. A za rady všechny rady nejen ohledně stavění Mrzimoru.

Lau. Možná jsme nezačaly úplně nejlíp, obě máme často rozdílné názory, které možná ani nejsou tak rozdílné, jak si myslíme. Ani nevím, jestli to dává smysl. Ale děkuji, zvlášť za poslední měsíce a za pomoc s Mrzimorem.

Veltovi. I když si někdy hrozně praštěnej, ty jsi tím, kdo se mě tehdy, před třemi roky ujal jako zmatenýho prváčka, který prošvihl školku a pořádně nevěděl, co dělat. Nebýt tebe, tak myslím, že bych u ŽvB dlouho nevydržela. I když máš svý mouchy (tak jako každej), seš skvelej člověk.

Stejně tak i Ashounovi. Za všechno to hraní a povídání. Za skvělý vzpomínky. A taky za to, že se každý den můžu bavit nad tím, co ten tvůj hafan zase vyvedl :D

Lvíčatům. Vždycky budete má lvíčátka. To se nezmění. Sice to ne vždy s vámi bylo jednoduché a někdy bych vás (některé) ráda přetrhla. Ale tohle je něco, na co budu ráda vzpomínat ještě dlouho. Děkuju za tu obrovskou podporu. Za povídání na discu.

Jezevečkům bych ráda poděkovala za reakce na nový Mrzimor, které mi Doug přeposílala. Jsem ráda, že se vám kolej líbí. I za účast na školním výletu.

Lucasovi. Kdyby mi před nějakou dobou někdo řekl, že ti tu budu děkovat, klepala bych si na hlavu. Ale děkuju. Za obrovskou pomoc během několika ročníků školek. Za hlášení všech možných chyb (už mi je ale prosím neposílej :D ). Za brigády i občasné popovídání.   

Dodatečně bych ráda poděkovala i všem hráčům, kteří letos přišli vypomoct během školky. A hlavně Emb, která tam byla prakticky každý den. A taky těm, kteří přišli vypomoct s předchozím ročníkem. I s tím předtím. A tím předtím,... Moc děkuju!

Těch lidí, ať už z řad týmu nebo hráčů, kterým bych ráda poděkovala, jsou mraky. Mnoho z nich už tu ani aktivně není. Takže alespoň takto. Děkuji všem, který jsem výše nejmenovala. Všem, se kterými jsem měla možnost hrát. Ať už za hráčské postavy nebo ty týmové. Všem, se kterými budu mít možnost ještě hrát. Všem, kteří mi během těch třech let s čímkoliv pomohli. I těm, se kterými jsem měla možnost se pobavit. Děkujuu!

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3664 kdy: Říjen 10, 2020, 09:58:49 odpoledne »
Už dlouho jsem tu ais neděkovala, tak to dělám teď najednou více lidem ;)

Děkuji za možnost zúčastnit se farmy na konci duhy, i když jsem tam často nebývala.

Děkuji Tie za všechny hry posledních dní.

Díky i Perrymu za partičku šachů a budu se snažit se zlepšit, abys je měl s kým hrát ;)

Dík patří i druhému panu rodičovi za poslední krásné chvíle ve hře. Budeš nám moc chybět :) Tak hodně štěstí do života i mimo herní svět ŽvB


Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3665 kdy: Říjen 10, 2020, 10:19:31 odpoledne »
Z celého srdce chci poděkovat našemu kolejnímu Douglasovi Hamiltonovi za to všechno, co pro naší kolej dělal. Sice jsem ho znala něco málo přes jeden školník rok, ale i tak mi neskutečně přirostl k srdci. A tam taky zůstane.

Dále děkuju June a Amálce, které mi pomáhaly se s tím, co se stalo, vyrovnat.
 
Děkuji bývalému profesorovi Boneovi, se kterým se dalo skvěle popovídat.

A také děkuju profesoru Perrymu, který tam teď pro smutné jezevce je, a dělá pro nás všechno, co může!



Offline Doug

  • Příspěvků: 104
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3666 kdy: Říjen 10, 2020, 10:23:46 odpoledne »
Spolu jsme do toho šly, spolu taky skončíme..

Některým to už ví, některým to došlo a pro někoho je to překvapení. Dnešním dnem končí mé působení v týmu. Přestože Miu ještě na svých hodinách uvidíte, Douglase už nikoliv - RIP /*

Vlastně vůbec nevím, jak začít. Ale zkusím napsat pohádku, to by mi šlo.

Bylo nebylo, jednoho podzimního večera roku 2018 jedna mrzimorská studentka zjistila, že byla přijata do týmu a byla neskutečně vděčná, že se může podílet na projektu, který si zamilovala. Postupně se učila a především díky Jerry, Drewie, Lottie, Theovi a Lau ty začátky zvládla. Ne vždy to ale měla růžové, ale i neshody v minulosti dokázala vyřešit a najít si společnou řeč s Trixi i Viv. Zároveň kolikrát přišla do spolupráce se Sarah, kdy ani jazyková bariéra nezabránila k úspěšnému výsledku. Přestože nebyly její začátky v týmu růžové, vždy měla hráčskou podporu v Lu a Ashovi, kteří ji svým vlastním způsobem drželi pevně na nohách.
Čas plynul a její milovaný profesor Hamilton se stal něčím, v co ani nedoufala. Stal se zástupcem kolejní Mrzimoru. S tou hrstkou jezevečků navázala úžasné vztahy, které ji doprovázely po celou dobu. Stali se jí takovou ŽvB rodinkou, za kterou by dala klidně obě ruce do ohně. Postupně se ze zástupce stal kolejní a jeho úžasný pan zástupce Connor dodal Mrzimoru tu správnou šťávu. K tomu přibyla i další profesorka, příjmením po jednom zrzavém kocourovi, a s ní i druhá rodina v nebelvírských lvíčatech. Obě koleje jí přirostly k srdci a snažila se společně s Jerry vymýšlet různé aktivity pro všechny, kdo měl zájem. Přestože byla jejich spolupráce založená na předchozím přátelství, postupně se z nich stala nerozlučná dvojka. Cokoliv dělaly, dělaly společně a dávaly do toho kus nich samotných. Ať už šlo o Volnočasový klub, společný výlet Mrzimoru a Nebelvíru, samotný Mrzimor nebo spoustu dalšího.

Každá pohádka ale má i svůj konec. A ten náš je dneska.

Děkuju všem, kdo mi během těchto dvou let zkřížil cestu.

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3667 kdy: Říjen 10, 2020, 10:25:22 odpoledne »
A když to čtu výše, tak rozhodně musím poděkovat Jeremymu Hatfieldovi za naší spolku, která je boží.

A za hodiny lektvarů, které jsem si díky němu oblíbila.

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3668 kdy: Říjen 11, 2020, 12:48:20 dopoledne »
Přemýšlela jsem, za kterou postavu napsat svoje poděkování (ano, mám jich za ty roky hodně a za každou patří VELKÝ DÍK). Každá je charakterově jiná a přesto je v každé malý kousek mě, proto jsem si zvolila Trixi u které se to slučuje, i když ta úplně postavou není, ale nechci děkovat jen za postavy, ale především také za sebe…

Říká se, že každý člověk na své cestě potká spoustu lidí. Každý ten člověk nese své poslání a nezastoupí nám cestu náhodně. Díky některým lidem máme šanci prozřít a objevit své chyby, díky některým si zase uvědomíme svoje přednosti a schopnosti, co je pro nás důležité a co naopak nepodstatné. Někteří nás popostrčí na tu správou cestu, dodají nám odvahu najít v sobě skryté možnosti. Jiní se nás z té správné cesty snaží svézt a odlákat. Mnozí vykonají svůj úkol a zmizí z našich životů. Někteří tiše a nečekaně, jiní bouřlivě za hlasitého ryku. Mnozí zůstanou nepochopeni, někteří nepochopí nás. Na spoustu z nich si časem ani nevzpomeneme. Vzpomínky a zážitky s nimi vyblednou a nahradí je jiné. Ale pak je tu skupina těch, kteří utkví nejen v naší paměti, ale v i srdcích a nedá se na ně zapomenout. A i přes bouřlivé začátky a mnohé nepochopení pramenící z neznalosti a trucu, Jerry i Doug patří do té poslední skupiny. Jsem ráda, že osud nakonec zařídil, abychom se lépe poznaly. (Ony i ty hádky k tomu patří, pročistí vzduch a utuží vztahy. Přeci jen jaký by byl svět, kdybychom všichni smýšleli stejně a občas se nelišili názory? :D)

Zažily jsme spolu spoustu legrace, někdy i slz a potu, ať už ve hře nebo při probdělých nocích na discordu. Děkuji za Vaši trpělivost, například při výrobě vánočních dárků, které jsem si vždy navymýšlela, za ochotu pomoci, když jsem narazila na nějaký technický problém, za možnost pomáhat Vám nějakým způsobem i externě a dále tak pracovat na hře skrze Vás, když už jsem jako součást týmu nemohla. Dále děkuji za všechno, co jsme spolu odehrály a i za to, co teprve odehrajeme. (doufám) Také děkuji za obrovskou morální podporu, v období, když jsem sama prožívala těžké chvíle po odchodu z týmu a nesla to těžce. Zkrátka děkuji za celé ty dva poslední roky, které ne vždy byly lehké, ale přesto stály za to. A v neposlední řadě také děkuji, jak se sluší a patří, za samotné poděkovaní.

Je zvláštní, že člověk nakonec najde přízeň u lidí, u kterých by to nečekal a já doufám, že naše jízda nekončí, protože jak se říká na každém konci, něco nového začíná.

A nakonec něco co veřejně moc neříkám => MÁM VÁS RÁDA *cenzura*!

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3669 kdy: Říjen 11, 2020, 09:55:59 dopoledne »
Tak se taky přidám.
Moc děkuju, jak Jerry tak dougovi, protože bez vás a volnočasového klubu bych pravděpodobně Yvi vůbec nerozjela v takové míře, že se Yvi může rovnat moji bývalé postavě Rosie.  Na první člověče zasměj se asi nikdy nezapomenu  ;D

Ani nemluvím o kolejním výletě na který se jako "černý" pasažér Yvi dostala. Naštěstí Teda ne v kufru. Byly to dny, kdy jsem se doopravdy těšila do hry a zírala na hodiny, kdy už konečně bude 18:00. Opět jsem díky tomu poznala více úžasných lidí a nikdy by mě ve snu nenapadlo, že Yvonne poveze kosti na hrad. Tobias už je v mučírně

Vlastně ani nevím, jak se vám to povedlo, ale když jsem se cítila nejistá s tím, jestli chci s Yvi vůbec pokračovat, tak ať už akcí nebo tim, že jsem se vám mohla vypovídat nebo řešit naprosto šílené řešení (promiň Jerry, že si mě musela poslouchat XD), ste mi změnili názor, že žvb stále stojí za to hrát

Snad to dává aspoň trochu smysl... Moc vám děkuju  :)


Offline Eleonora Sheperd

  • Příspěvků: 5
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3670 kdy: Říjen 11, 2020, 03:18:58 odpoledne »
Tak já taky přispěji se svým loučením a děkováním.

Moc děkuju našemu úžasnému kolejnímu Doughovi, kterého jsem si za těch pět (či kolik) dní velmi oblíbila, budeš mi v naší společence chybět :'(. Taky moc děkuju Hatfieldovi za úžasnou první hodinu lektvarů, kterou jsem na hrádku mohla absolovovat.

Nevím, co víc sem ještě napsat, ale budete mi oba dva moc chybět.
E

Offline Connor Perry

  • Učitel
  • Příspěvků: 45
  • I nečarové mají své kouzlo
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3671 kdy: Říjen 11, 2020, 08:30:34 odpoledne »
Chtěl BYCH strašně moc poděkovat všem těm kteří mi pomohli s přichystáním posledního rozloučení. Jmenovitě Doug (jaká ironie že?) která mi  přichystala obrazy, svíčky a smuteční kytice s vázami; Drew, která mi i přes svou časovou vytíženost pomohla nádherně vyzdobit učebnu a rozmístit svíčky okolo jezevce; a Scarlett která mi pomohla s velkoobědnávkou kravat a věšením pana profesora nad krb ;D V neposlední řadě děkuji všem jezevečkům i nejezevečkům kteří mi byli velkou psychickou oporou


אני אוהב ספגטי עם קטשופ וגבינה = Mám rád špagety s kečupem a se sýrem - Doug mě zřejmě neučil pouze citáty ale i praktické fráze

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3672 kdy: Říjen 11, 2020, 09:10:13 odpoledne »
Děkuju za dnešní všechna vřelá objetí!

Offline Owen Silver

  • Příspěvků: 8
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3673 kdy: Říjen 13, 2020, 11:29:37 odpoledne »
Moc děkuji Archibaldovi za všechny informace, která nám (bez  mučení) poskytl :-)

Offline Emma Rivers

  • Dospělák
  • Příspěvků: 36
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3674 kdy: Říjen 15, 2020, 09:56:34 odpoledne »
Dávala jsem si s tím docela načas, ale konečně jsem se pustila do sepsání. ŽvB jsem začala s první postavou hrát už v roce 2011 a za tu dobu jsem tu poznala spoustu lidí, jak mezi hráči, tak mezi lidmi v týmu. Už dřív se stalo, že někteří lidi, které jsem si hodně oblíbila, byli odejiti. Když jsem před rokem začala hrát znovu, poznala jsem tu ještě suprovější lidi než tehdy a jsem za to hrozně vděčná. Co se týče konkrétně Nebelvíru, na discordu se vytvořila skvělá parta lidí, se kterými si píšeme denně už několik měsíců a je to moc fajn. Proto chci poděkovat všem, kdo se na hře podílejí, protože jinak bych asi nepoznala hromadu lidí po celé republice, které se nebojím nazvat mými přáteli.

Tenhle příspěvek chci ale věnovat dvěma konkrétním lidem, kteří se kromě hraní s mou postavou podíleli na všem možném kolem samotné hry. Ve hře i na discordu jsem se s nimi nasmála a často si hru užívala právě díky nim (krom jejich hodin hlavně na našem Nebelvírsko-mrzimorském výletě, za který taky mockrát děkuju). Vážím si toho, že jste se hře věnovaly ve svém volném čase a až na potěšení hráčů z toho vlastně nic nemáte. Ono ale to poděkování stojí za všechny prachy světa (aspoň teda já to tak mám), takže asi to nejmenší, co pro vás můžu udělat, je moc moc poděkovat za všechno, co jsem díky vám mohla ve hře zažít.

Děkuju, Jerry a Doug  :)

Offline Leon Russell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
    • Deník
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3675 kdy: Říjen 15, 2020, 10:46:21 odpoledne »
Díky zmijozelským za fajn večer, zlepšilo mi to popracovní den! :D

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3676 kdy: Říjen 16, 2020, 10:29:58 odpoledne »
Děkuju panu profesoru Perrymu za skvělou šachovou hru!  :)

Offline Marcus Gordon

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
  • Co má přijít,to přijde,a pak se tomu postavíme
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3677 kdy: Říjen 18, 2020, 08:49:43 dopoledne »
Velice rád bych poděkoval Panu Profesorovi Jeremy Hatfield že si tenhle člověk na mně udělal čas o víkendu a pomohl mi z lektvary moc si toho cením :) 

Offline Aurora Anderton

  • Havraspár
  • Příspěvků: 24
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3678 kdy: Říjen 19, 2020, 06:53:12 odpoledne »
Děkuju za skvělý Halloween! Výzdoba byla luxusní a nachystat ten příběh muselo dát strašně moc práce. Moc jsem si to užila <3

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3679 kdy: Říjen 19, 2020, 07:50:52 odpoledne »
Já taky děkuju za hezky připravený haloween  :)