Autor Téma: Váš největší trapas na začátku hry  (Přečteno 28004 krát)

Offline William Blake

  • Příspěvků: 131
  • Když si nepřiznáš svou chybu, uděláš další...
Váš největší trapas na začátku hry
« kdy: Září 30, 2012, 06:56:52 odpoledne »
Rád bych znal jaké se Vám stali "trapasy" když jste ŽvB hráli poprvé?

Mě se třeba stalo, že jsem uklouznul po zvratkách a neuměl jsem se zvednout, a nebo když jsem chtěl cestovat letaxem, tak jsem psal *háže prášek do krbu* a pak jsem řekl lokaci kam chci, i když jsem nepoužil letaxový prášek.

Stalo se Vám také něco podobného?

Neváhejte a podělte se! :-)
Ю

Offline Simone Traver

  • Příspěvků: 16
  • L'udia odchádzajú, spomienky zostávajú.
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #1 kdy: Září 30, 2012, 07:04:25 odpoledne »
Já třeba v bance chtěla pořád otevírat trezor klíčkem a ono to pochopitelně nešlo  :D. Jsem toho skřeta úplně vydeptala a až když jsem ho pak pustila ke slovu, vysvětlil mi, že stačí dvakrát klepnout na druhlu  ;D. A nebo jsem si tam spletla poukaz a formulář a furt mu cpala formulář  ;)

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #2 kdy: Září 30, 2012, 07:04:47 odpoledne »
Išla som cez krb do Šikmej a skončila v Azkabane *pokrčí ramená* Potom som napísala page a cvrkla si do gatí že čo mi RT-čka urobia keď to zistia.

Offline Clara Hembrey

  • Dospělák
  • Příspěvků: 208
    • Clařin deník
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #3 kdy: Září 30, 2012, 07:38:59 odpoledne »
Mně hned ze začátku nějak uniklo, že byla školka, takže jsem nevěděla vůbec nic :D
Asi nejlepší bylo, že jsem měsíc, možná i dýl,  psala emoty normáně do hvězdiček místo dvojtečky a hrozně jsem se divila, že to ostatním háže jiný barvy :D Nebo když jsem byla na první hodině a měli jsme si něco zapisovat.. myslím, že mi tenkrát moc inkoustu nezbylo a z celýho mýho okolí kapal inkoust ještě hodně dlouho ;D

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #4 kdy: Září 30, 2012, 08:02:34 odpoledne »
Já píšu emoty do hvězdiček odjakživa... :-)

Offline Clara Hembrey

  • Dospělák
  • Příspěvků: 208
    • Clařin deník
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #5 kdy: Září 30, 2012, 08:18:58 odpoledne »
Fakt? mně přijde, že to je hrozně na dlouho :D ale pravda, asi jde o zvyk ;)

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #6 kdy: Září 30, 2012, 08:39:56 odpoledne »
dvě klávesy jako dvě klávesy :-)

Navíc u dvojtečky, kterou děláš se šiftem je větši šance na překlep ale opět to bude o zvyku :-)

Offline Samuel Urai

  • Dospělák
  • Příspěvků: 42
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #7 kdy: Září 30, 2012, 09:01:36 odpoledne »
já jsem nakupovala na Příčné tak moc věcí, že jsem je ani neunesla ani právě zakoupený kufr a asi jsem zdržovala hodně dlouho, až se non-RP prodavač přeměnil na někoho z RT týmu a museli kvůli mě zavřít celý obchod z "provozních důvodů" než jsem se naučila vzít kufr a všechno do něj nacpat, abych to vůbec unesla...  :-\
S

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #8 kdy: Září 30, 2012, 09:17:38 odpoledne »
Jasně!:) Když jsem kupovala hůlku, nechápala jsem, jak s ní máchnu...Takže když mi ten chudák, co hrál prodavače, řekl ať máchnu hůlkou, tvrdošíjně jsem pořád mlela, že to nejde, že hůlka nereaguje...Dal mi snad 4 druhy, než jsem konečně pochopila, co mám udělat (jsem přesvědčená, že díky tomu mám tu nejhnusnější hůlku, o je xD) Zdržovala jsem tam snad milion let a cítila se naprosto bezmocná...Chudáci prváci..:)
A na mou obhajobu - nestihla jsem školku a vše se učila za pochodu během pár dní, kdy už byla otevřená Příčná... :)))

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #9 kdy: Září 30, 2012, 09:20:30 odpoledne »
Trapas plus bol ešte, že som nemala svoj kľučik do banky ale kamoša čo hral môjho brata v hre. Cítim sa hrozne ešte teraz keď si na to spomeniem.

Offline Daniel Aaron Styx

  • Příspěvků: 502
  • „Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit.“
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #10 kdy: Září 30, 2012, 10:41:13 odpoledne »
S tou hůlkou jsem to měl podobně... místo toho, abych 2x kliknul na hůlku a potom znova na hůlku jsem to samozřejmě psal jako emot... :D Dal mi asi 5 hůlek na výběr... A když jsem měl předposlední hůlku tak mi dokonce řekl, že budu asi moták :D...

Nebo jsem byl v obchodě s kouzelnýma potřebama a měl jsem zrovna tak neuvěřitelnej lag, tak jsem tam asi 5 minut čekal. Až se to odlaglo tak tam najednou naskákaly všechny ty rozhovory, prodavač mě už vyhazoval... Potom až jsem odcházel tak mi dokonce i nějakej kluk podstrčil nohy :D

Poto ještě jednou na konci prvního ročníku jsem šel ven ze společenské místnosti a našla mě Alashama (myslim, že to byla Ala) ta mě táhle zpátky na kolej, ale já jsem vytáhnul z batohu koště ( :D ) a chtěl jsem odlítnout... :DD

Těch trapasů a nonRP zážitků bylo víc, ale teď už si nemůžu žádnej vybavit :)

Offline Amanda Hollyova ϟ

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 2149
  • amanda.pise.cz
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #11 kdy: Září 30, 2012, 11:48:49 odpoledne »
objevila jsem se v kotli na koberci (to byl jeste prastary kotel, to uz skoro nikdo nepamatujete) a kate mi vysvetlovala co mam delat a ja napsala smajlika :D trapas jako prase!:D

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #12 kdy: Říjen 01, 2012, 07:32:29 dopoledne »
Aáá trapasy ;). No můj asi největší trapas byl asi se starou postavou. Nevěděla jsem jak se mám učesat,tak jsem napsala page  :D :D aby mi dali hřeben
s

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #13 kdy: Říjen 01, 2012, 11:36:14 dopoledne »
A to my se pak skvěle bavíme...  ;D

Offline Betty Lucas

  • Příspěvků: 5
    • Deník Betty Lucas
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #14 kdy: Říjen 01, 2012, 03:16:32 odpoledne »
Mně se stal taky hezký trapas  :) Moje stará postava si nějakým nevysvětlitelným způsobem lehla a mě samozřejmě nenapadlo zvětšit si hru na celou obrazovku, abych viděla emotemenu. Takže jsem psala page, že si nemůžu stoupnout a pak se ještě hádala, že tam žádný "list s emoty" nemám  :D

Offline Medvěd

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1846
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #15 kdy: Říjen 01, 2012, 04:41:51 odpoledne »
No ovšem já ti řikala že máš zvětšit hru :P

Offline Betty Lucas

  • Příspěvků: 5
    • Deník Betty Lucas
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #16 kdy: Říjen 01, 2012, 04:48:19 odpoledne »
To už bylo tak rok až dva zpátky  :P Teď už to myslím na stránkách v návodu i mají napsané  :D

Offline Ametten Cold

  • Příspěvků: 101
  • Sometimes I wish I were an Angel
    • Ametten
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #17 kdy: Říjen 04, 2012, 11:10:27 dopoledne »
Tak a teď to vyplave na povrch: Tak nestihla jsem ani jedno zařazování a tak mě zařadil profesor ... Já ho pořád slyším:
"Jakto, že nejste zařazená?"
"Ups." Já se červenala i za tim počítačem a nejen ve hře :D
A když si Am kupovala hůlku, tak si nedopatřením místo hůlky stáhla tričko :D Je to i v "Ftipných fotkách", ano, ta osoba nahoře bez trička s červenou sukní je Am, ale pšššt ... :D :)

zakulova12

  • Host
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #18 kdy: Říjen 04, 2012, 04:25:03 odpoledne »
To když sem byla v prváku tak sem neuměla s letaxem a pořád sem psala Příčná ulice :D

Offline Nessa Elensar

  • Příspěvků: 10
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #19 kdy: Leden 20, 2013, 10:59:56 dopoledne »
největší trapas jednoznačně byl když jsem ve školce z vlastní demence otříhala holčinu co mě tam učila :-[. Když jsem jí pak potkala v příčný, utekla sem  :-[

Alex Whitfield

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #20 kdy: Leden 20, 2013, 11:17:38 dopoledne »
překlikne se? Mě se takhle povedlo vylít kakao... :D Takže to ani nemusí být záměr ;)

Nathaniel Shaw

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #21 kdy: Leden 20, 2013, 11:23:54 dopoledne »
Ono je to jednoduché, když člověk třeba pije a přímo vedle něj někdo stojí. Takhle si Gianbattiste zkoušel nové oblečení a já ho polil džusem :D

Wilford Kerouac

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #22 kdy: Leden 20, 2013, 11:39:16 dopoledne »
I mě se to stalo, tenkrát za starou postavu, ve Zmijozelu, že jsem nějakýho kluka z mé koleje ostříhal, ale on mi to pak vrátil :D

Offline Sayaka Hitori Thruffle

  • Dospělák
  • Příspěvků: 69
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #23 kdy: Leden 20, 2013, 12:08:56 odpoledne »
Tak prekliknúť sa z figuríny na normálnu postavu, why not....  ::)
i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/010/277/genius-meme.png

Tak stať sa to môže, nehovor že ti nikdy neušla myška, čo môže byť tým že máš zle podložku, ruku, niekto ťa drgne. Preklik sa ti proste stať môže, mne sa to už stalo xy krát (aj keď pri niektorých veciach si dávam väčší pozor).
Slečna bude asi tá čo ostrihala na škôlke Selenu, že? Náhodou ja som sa pobavila :D V každom páde radila by som zmeniť meno na fóre na celé meno postavy ;D

Offline Nessa Elensar

  • Příspěvků: 10
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #24 kdy: Leden 20, 2013, 12:30:43 odpoledne »
Ano to asi budu já :D ono šlo trochu o nedorozumění... ona řekla použij to na ně , ale chtěla říct na něj a já to jako bonus četla na mě... no tak sem je použila na ní :) večer už sem prostě nepřemýšlela no :)

Alex Whitfield

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #25 kdy: Leden 20, 2013, 12:42:51 odpoledne »
*Pozor: Text je značně nesouvislý!* :D
Ve školce byla sranda... Hlavně když jsem odcházela skoro jako poslední kolem desáté hodiny. :D a nejhorší je, když se chci jen otočit a ono se to rozpochoduje. Celkově to chození je zákeřná věc a ještě mi do toho kecá kočka, která si mi věčně lehá na touchpad.
A myslím, že mě prodavač v papírnictví musí mít za troubu. Včera jsem u něj třikrát stála ve frontě a ve chvíli, kdy jsem se k němu dostala, jsem pokaždé lagla. Až ze mě, chudák, zavřel. :D

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #26 kdy: Leden 20, 2013, 12:48:02 odpoledne »
Pokud chceš mít jistotu že se jen otočíš na stranu co chceš tak použij šipky nebo vyplou numerickou klavesnici.

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #27 kdy: Leden 20, 2013, 12:50:42 odpoledne »
Slečně lehá kočka na touchpad, tedy má NB a dost pravděpodobně proto nemá numerickou klávesnici. Takže moje doporučení: šipky a klávesy Home, Page Up, Page Down a End :)

Alex Whitfield

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #28 kdy: Leden 20, 2013, 12:52:07 odpoledne »
Já vím, že bych měla používat šipky a tak. A moje zlatíčko číslo 3 numerickou klávesnici má, ale... nějak mi to nikdy nedojde. :/ Tak se to snad časem naučím :)

Offline Lina Bunting

  • Příspěvků: 20
    • www.linabunting.blog.cz
Re: Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #29 kdy: Leden 20, 2013, 12:54:41 odpoledne »
Já třeba v bance chtěla pořád otevírat trezor klíčkem a ono to pochopitelně nešlo  :D. Jsem toho skřeta úplně vydeptala a až když jsem ho pak pustila ke slovu, vysvětlil mi, že stačí dvakrát klepnout na druhlu  ;D. A nebo jsem si tam spletla poukaz a formulář a furt mu cpala formulář  ;)
no tak mě se stalo v pátek úplně to samé  jako to s tím trezorem , připadala jsem si jako pitomec... ::)

Offline Nessa Elensar

  • Příspěvků: 10
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #30 kdy: Leden 21, 2013, 09:38:54 odpoledne »
Zařadili mě do Mrzimoru a já si sedla k Nebelvíru :D :D :D

Offline Katherine Spirit

  • Příspěvků: 17
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #31 kdy: Leden 22, 2013, 11:46:23 odpoledne »
Jak tak na to koukám, asi budu pravidelným přispivatelem do tohoto tématu, protože každej den se mi něco "povede".
Třeba ve školce jsem čórka jakousi kytku a jako bonus ji vystavila v kotli na stole.
Dneska jsem heslo říkala úplně jinýmu obrazu a hrozně se divila, proč to nefunguje.
Při procházce po hradu mi to laglo takovým způsobem, že průvodce to psychicky nevydržel a táhnl mě.
A to nemluvím o lízání zvratků.

Offline Nathan Bloodres

  • Příspěvků: 12
  • Nunca digas nunca...
    • The Story of Nathan P. Bloodres
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #32 kdy: Leden 23, 2013, 07:48:00 dopoledne »
Kupoval jsem si sovu a nějak jsem nepochopil jak se ovládá...tak jsem za ní běhal po obchodě, řval na ní a ona pochopitelně nic...prodavač úplně na nervy a já si melu svou  ;D Pak tam mě a ještě hednomu klukovi postupně vysvětloval jak jí zavřít do klece...no myslím, že z nás musel vidět rudě ;D

Offline Nessa Elensar

  • Příspěvků: 10
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #33 kdy: Leden 30, 2013, 10:39:53 odpoledne »
není to tak úplně trapas ze začátku hry, ale musím se podělit.... dneska sem za nic na světě nemohla uvařit lektvar, na poprvé se mi vypařil, na podruhé prostě zešednul a víc času nebylo. Prostě mi nešlo míchat, klikám na vařečku, čekám target a target nikde. Tak jí v zoufalství přetahuju na kotlík. Taky nic. Nakonec skončila hodina, tak jsem se s profesorkou domluvila, že si to zkusím individuálně. A na co jsem přišla když sem manžílkovi vykupovala cosi na damoklesu a nešlo mi to? že ta moje úžasná myš je tak vyklikaná, že buď klikne jednou, nebo třikrát, ale dvojklik prostě ne :D :D :D takže doufám že budu mít novou myš dřív než si mě zavolá, protože jinak si asi najmu domácího skřítka na míchání :D :D :D

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #34 kdy: Leden 30, 2013, 10:46:42 odpoledne »
Nessa - varešku musíš mať zásadne v batohu

Offline Levi Bloothworth

  • Příspěvků: 41
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #35 kdy: Leden 30, 2013, 11:02:12 odpoledne »
Podpálim ošetřovnu a já v ní zůstanu :D

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #36 kdy: Leden 30, 2013, 11:39:10 odpoledne »
Tohle je spíš RP trapas, ale vážně bych si myší občas měla najet na ostatní postavy, nebo si je alespoň přiblížit, než do nich začnu nesmyslně hučet :D Už hooodněkrát se mi stalo, že si postavy prostě pletu.. Všechny si jsou tak podobné :/ :D

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #37 kdy: Leden 31, 2013, 09:05:44 dopoledne »
Ach tie klávesové skratky :D

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #38 kdy: Leden 31, 2013, 09:26:06 dopoledne »
No :D poblila jsem celý kotel(se starou postavou) :D
s

Offline Nessa Elensar

  • Příspěvků: 10
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #39 kdy: Leden 31, 2013, 09:41:09 dopoledne »
Nessa - varešku musíš mať zásadne v batohu

já vím, ti řikám že selhala myš :) ono když na tu vařečku klikneš vlastně třikrát tak si to jakoy zrušíš a můžeš klikat znova. dneska večer ukradnu myš manžílkovi až bude spát  :P ::)