Autor Téma: Famfrpál - rozpisy aj.  (Přečteno 3969 krát)

Offline Marco Castillaci

  • Příspěvků: 70
Famfrpál - rozpisy aj.
« kdy: Únor 04, 2012, 10:35:08 odpoledne »
Byl jsem donucen zrušit knihu pro rezervaci hřiště na tréningy, proto si prosím datum a čas zarezervujte přes zprávu na fóru, tabulku budu pravidelně aktualizovat podle zpráv co mi příjdou. Rozpis bude vždy aktuální. Připomínám, že je možné rezervovat si dva termíny dopředu.



Havraspár - 11.3. DOPOLEDNE
Zmijozel - 11.3. ODPOLEDNE
Nebelvír - 18.3. ODPOLEDNE
Mrzimor - 14.3. ODPOLEDNE
Mrzimor - 18.3. DOPOLEDNE


Chci upozornit, že není podmínkou trénovat přímo na hřišti, je možné si zajistit dozor a trénovat i mimo hřiště, pokud bude zrovna obsazené. Pokud to nějak zvládnete s omezenou výbavou (např. bez dresů, potlouků aj.). Jako dozor se počítá profesor, nebo plnoletý student schválený vedením.

Děkuji za pochopení.
« Poslední změna: Březen 11, 2012, 12:35:36 dopoledne od Marco Castillaci »

Offline Marco Castillaci

  • Příspěvků: 70
Re: Famfrpál - rozpisy aj.
« Odpověď #1 kdy: Březen 11, 2012, 12:42:22 dopoledne »
Všichni kapitáni mi ručí za vrácení veškeré výbavy pro kolejní famfrpál - košťata, chrániče, klíče, dresy .. pokud bude chybět jakýkoliv kus budeme to řešit nemilou bodovou ztrátou, na úvodě jste byli informováni o zodpovědnosti, co se k tomuto postu váže.
Dny, kdy bude možné vrátit výbavu - 22.3. ve vstupní síni v rozmezí 21:00 - 21:30

edit: výbavu si ponechají kapitáni na kolejích u sebe.

« Poslední změna: Březen 22, 2012, 10:50:06 odpoledne od Marco Castillaci »

Offline Jeremy

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1183
  • Now and always.
Re:Famfrpál - rozpisy aj.
« Odpověď #2 kdy: Říjen 14, 2013, 09:03:13 odpoledne »
Ve středu 16.10. ve 21:00 proběhne krátká porada na famfrpálovém hřišti s kapitány kolejních famfrpálových družstev (případně zástupci).
ϟ