Hráči - Provoz > Herní události

Klub ručních prací

(1/3) > >>

Scarlett:
Klub ručních pracíVelice se těším z vašeho zájmu o klub, a proto navrhuji, abychom si první setkání dali již tuto neděli po snídani - tedy v 18:20. Počkejte na mě ve vstupní síni, do klubu se tentokrát dopravíme společně. :D

Pokud to náhodou někomu nevyhovuje, může po předchozí domluvě přijít tvořit jindy. :)

Na všechny šikovné kutily se těší
Sandy Tyler

Scarlett:
Děkuji všem za účast na dnešním klubu. Budeme se tedy scházet pravidelně v neděli po snídani (mimo akcí - každý týden se termín schůzky včas dozvíte :)). Kdo dnešní setkání nestihl, může mě kontaktovat a přijít si šálu dotvořit.

Ještě na závěr poznámka: Některým z vás kouzlo nešlo - je to z toho důvodu, že máte ještě nízký skill kouzlení - časem vám to určitě půjde. Chtěla jsem ale na úvod vybrat něco zajímavýho, tak snad to nikoho neodradilo. :)

Scarlett:
Setkání klubu ručních prací dnes neproběhne, uvidíme se příští týden. :)

Scarlett:
Dnešní setkání klubu se z důvodu návštěvy Prasinek přesouvá na středeční dopoledne. Bližší informace se včas dozvíte. :)

Od příští neděle budou setkání probíhat pravidelně po snídani od 18:20.

Scarlett:
Další setkání klubu ručních prací proběhne již dnes od 18.20. Četla jsem vaše návrhy, a proto se tentokrát pustíme do skládání origami. :)

Opět jako vždy platí, že kdo setkání nestihne, může se se mnou domluvit a výrobky si přijít dotvořit jindy. :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi