Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 753530 krát)

Offline Ben Thruffle

• RT ŽvB
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3520 kdy: Říjen 01, 2018, 11:51:55 odpoledne »
Děkuji kolegům z RT, kompotům, PT a i hráčům za pomoc s přípravou a realizaci školek, příčné a celého počátku herního roku.

Offline Wennys Lowe

• Dospělák
« Odpověď #3521 kdy: Říjen 11, 2018, 03:22:51 odpoledne »
Dobře, asi si trochu vyleju své srdíčko, ale už dlouhou dobu bych to sem chtěla napsat.

Chtěla bych poděkovat celému žvb, jelikož jsem díky němu našla spoustu dobrých přátel a díky zvb se ze spolužačky, s kterou jsme se moc nemusely, staly dobré kamarádky. A ještě bych chtěla poděkovat za ten čas který tomu každý z vás věnuje a zpříjemňuje hru ostatním.
A teď jmenovitě...
Děkuji Vin, že mi obětavě se vším pomáhá, ne jen ve hře, ale i mimo ni, možná bych nebýt ní někdy občas propadla :D
Děkuji Anet za příjemné chvilky strávené ve hře a ještě příjemnější v čajovně nebo na cestách v autě <3
S tím bych chtěla poděkovat Cass se kterou se má postava nikdy moc nebavila, ale mé realné já až příliš často, až se jí podařilo dostat ke mě domů. Ještě jsem snad nepotkala člověka, který by mě natolik pozitivně ovlivnil.
Děkuji Fi za příjemné večery strávené konverzací, nebýt ní bych asi neuvažovala nad komunikací s hráči mimo hru.
Děkuji Sarah za její trpělivost jak s mojí nemotornou angličtinou tak se všemi přihlouplými otázkami týkající se hry.
Děkuji Jenn, za to, že u ní Wenn může oxidovat a za to,že jeden čas pro mě byla velkou herní oporou.

Děkuji celému Nebelvíru za příjemné chvilky strávené ve hře.
Děkuji Rose, která mi pomáhala se všemi akcemi které mi kdy přelétly přes hlavu. ( Samozřejmě že za to děkuji i Anet která teď musí kolej hlídat pevnou rukou :D )
Děkuji Will, že jsem měla s kým chodit za Wenn běhat.
Děkuji Rachel a Lis díky kterým jsem se nikdy nenudila, když jsem zapnula discord.
Děkuji Willovi, který se pro mě stal jediným člověkem který se se mnou podíval na nekonečné anime
Děkuji Lucasovi za ty lumpárny, které jsem mu musela rozmlouvat.
Děkuji El za to jak skvělá byla spolubydlící a překousla že Wenn má všude bordel.

Děkuji Veltovi, protože asi bez něho by mě taková kraviny jako je stará lvice a opelichaný orel nikdy nenapadly.
Děkuji Mervovi, díky kterému jsem málem naposledy nestihla ráno školu když jsem jej potkala, doufám že on aspoň ten autobus stihl.
Děkuji Nice za tu Got párty na které jsme spolu byly na FFku
Děkuji těm lidem kteří přijeli za mnou, když jsem měla zakázané srazy. Tudíž tím navazuji i na to že děkuji všem s kterými jsem se na srazech viděla, snad si Pandemii ještě někdy zahrajeme.

Asi bych tu psala ještě hodně dlouho než bych sem vypsala všechna ta jména takže se omlouvám všem které jsem osobně nejmenovala, ale jen jsem chtěla říct DĚKUJI :D
Ještě bych chtěla poděkovat lidem kteří již nejspíše nehrají nebo za jinou postavu tak je sem hodím jen jmenovitě ikdyž většina z nich je stejě z Nebelvíru. Takže děkuji El, Jamesovi, Amaiovi, Az, Kristen. Katie a Marry ( Neboj Marry vím že ještě hraješ :D )
A kdo to dočetl až sem má muj neskrývaný obdiv.

Offline Victoria Graham

« Odpověď #3522 kdy: Říjen 11, 2018, 10:09:04 odpoledne »
Děkuji Rachel Dewey, že byla ochotna mi včera pomoci a zároveň se omlouvám za to, že jsem se nevrátila zpět, jelikož mi vypadl net. Děkuji  ;)

Offline Lauren Ryers

• RT ŽvB
  • Gang Akčných Sloveniek
« Odpověď #3523 kdy: Říjen 14, 2018, 09:38:06 odpoledne »
Ďakujem moc za pomoc pri tvorení Halloweenu <3 Zdobenie, addovanie, vymýšlanie, rady.
Welcome to the Jungle!

Offline Lea Grey

• Dospělák
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
« Odpověď #3524 kdy: Říjen 15, 2018, 12:29:12 odpoledne »
Děkuji všem za parádní výzdobu a i hru. Moc jsem si to uzila. Hlavně svému týmu za to že jsem mohla být Fiona

Offline Rose Seamore

• Dospělák
  • do you like roses ?
« Odpověď #3525 kdy: Říjen 24, 2018, 10:38:31 odpoledne »
Děkuji Sarah za úžasné vytvoření objednávky :3
5 hvězdiček. Doporučuji !

Offline Lea Grey

• Dospělák
« Odpověď #3526 kdy: Říjen 30, 2018, 04:41:23 odpoledne »
Děkuji všem co mi darovali úžasné dárky k Vánocům. Taky chci poděkovat za nádhernou výzdobu tělocvičny.

Offline Velt Clifford

• Dospělák
  • Dobrý profesor chrání žáky i před svým vlivem.
« Odpověď #3527 kdy: Říjen 30, 2018, 07:01:37 odpoledne »
Děkuji šesťákům za dnešní hodinu Bylinkářství. Moc jsem si ji užil  :( bohužel sám samotinký

Online Vivien

• RT ŽvB
  • Všechno se k Tobě jednou vrátí
« Odpověď #3528 kdy: Listopad 09, 2018, 10:54:20 dopoledne »
Děkuju všem, co se jakkoliv podíleli na Valentýnu a taky těm, jenž se ho zúčastnili!  ♥

Offline Lea Grey

• Dospělák
« Odpověď #3529 kdy: Listopad 09, 2018, 03:08:14 odpoledne »
Děkuji všem co se podíleli na Valentýnu a taky celé Mrzimorské koleji, že jsme si to užili společně.
Nejlepší Valentýn co jsem zazila.
Děkuji

Offline Lea Grey

• Dospělák
« Odpověď #3530 kdy: Leden 05, 2019, 11:21:42 dopoledne »
Děkuji všem co se podíleli na charitativní akci a připravili všechny ty úžasné hry.
Užila jsem si všechny soutěže:
- střelba z děla - byla skvělá, akorát škoda, že se nestřílelo do oken :)
- házení mincí - jedna z nejlepších her, protože se mi to podařila na první hod
- hledání mincí v písku - skvělá hra, mám díky ní dvě krásné mušličky
- bludiště - super a hlavně ta krásná lucernička, která svítí modře je boží, trochu jsem se zamotala, ale nakonec jsem ho pokořila
- hlavolam - nejlepší hlavolam (zavzpomínala jsem si na tábor, kde jsme si s ním hodně psali vzkazy)
- shazování plechovek - boží hra, jen je škoda, že se mi nepovedlo shodit všechny :)
- překážková dráha - super dráha, kterou jsem si užila a bylo to moc fajn

Moc jsem si oba dva dny užila a bylo to skvělé.
Děkuji za krásné dárky jsou absolutně skvělé :)

Offline Rose Seamore

• Dospělák
  • do you like roses ?
« Odpověď #3531 kdy: Březen 22, 2019, 11:15:58 odpoledne »
Děkuju moc nebelvíru za dnešní den.
Bylo to fakt úžasné  :)

Offline Trixi

« Odpověď #3532 kdy: Březen 25, 2019, 01:48:46 dopoledne »
Přišel čas…

Jako každá show má svoji premiéru, musí přijít okamžik, kdy si herci sbalí svoje fidlátka a kulisy a show je u konce, i když se jim třeba sebevíc nechce. Já svoji derniéru prošvihla, nebo spíš jsem k ní nedostala příležitost, přesto mi přijde správné rozloučit se. Nemyslím si, že je fér, nechat všechny, při vědomí, že jsem se jen tak beze slova vypařila. Nerada nechávám věci neuzavřené. Některým to možná bude líto, někteří to třeba oslaví. Ať tak či onak, moje působení v týmu projektu ŽVB pro tuhle chvíli končí. A tím bych chtěla poděkovat všem, se kterými jsem mohla zahrát i za jiné než hráčské postavy a všem, kteří stáli při mně, a hra je bavila. Snad něco málo z toho, co jsem pro hru vytvořila, hned tak nezanikne. Děkuji i bývalým kolegům, za možnost poznat něco nového. ŽVB mi dalo obrovskou zkušenost a zanechalo ve mně mnoho emocí a námětů k zamyšlení. Poznala jsem tu i lidi, kteří se dokázali stát neodmyslitelnou součástí mého reálného života, a to je věc, jež se nedá vyvážit zlatem. Děkuju, že Vás mám. Zároveň bych se chtěla omluvit těm, u nichž došlo k nějakým třenicím, nebylo to se zlým úmyslem. No a na závěr, na každém konci je přece hezké, že něco nového začíná… něco jsem ztratila, něco naopak získala. Kdo ví, třeba se za čas ještě setkáme. Ať už tady, nebo jinde, uvidíme, co budoucnost přinese.

PS: Za hráčské postavy hodlám pokračovat dál, pokud bude mít někdo se mnou stále chuť hrát  ;)

Offline Ash Sealen

• Dospělák
    • Randomly founded papers
« Odpověď #3533 kdy: Březen 25, 2019, 01:53:55 dopoledne »
 :'(

Můj názor znáš, přesto ti poděkuji veřejně za tvoji práci i tady. Discordu a nejen jemu zdar! :)

Offline Adam Chiavaelli

• Dospělák
  • Italian Mafia Inductee
    • Adam Wright Diary
« Odpověď #3534 kdy: Březen 25, 2019, 04:04:31 odpoledne »
Příležitost není nejšťastnější, ale přesto chci Trixi poděkovat za vše, co projekt udělala, z čehož o většině určitě nevím, a za všechno, co jsem si ve hře díky ní mohl užít. Konkrétně za nervy a trpělivost s naší svatbou a se zařízením domů pro obě moje postavy.

Offline Gianbattiste Chiavaelli

• Dospělák
  • Who pulls the strings?
« Odpověď #3535 kdy: Březen 25, 2019, 08:01:49 odpoledne »
Také bych rád poděkoval Trixi za všechno co pro hru udělala, od patrných věcí po všechny maličkosti a samozřejmě všechny ty last minute vánoční objednávky co nám vždy vyřizovala. Doufám, že se jí bude dařit a někdy si třeba po dlouhé době zahrajeme na našich postavách.  ;D

Offline Cassidy Page

• Dospělák
  • The brave girl didn't kill dragons, she rode them.
    • Deník slečny Page
« Odpověď #3536 kdy: Březen 28, 2019, 02:25:37 odpoledne »
Jelikož je dneska Den učitelů, ráda bych poděkovala všem, kteří na tomto projektu tyto posty zastávají, za jejich trpělivost při našich vylomeninách a především za to, že tu pro nás jsou. Takže ještě jednou díky!  ;D

Offline Peter Gholts

• Dospělák
« Odpověď #3537 kdy: Březen 28, 2019, 04:39:15 odpoledne »
Rád bych poděkoval Trixi, za výzdobu mého skromného baráčku, porod mé drahé dcerušky, dvacet minut rozkoše s její kosou. Dále bych rád poděkoval, že i přes všechny řekněme diplomaticky obtížné okamžiky nezlomila hůl nad někým jako jsem já a byla tak ochotná řešit mé problémy ať už byli sebevíc pitomé, a nebo z dlouhodobého hlediska nevykonané.

Shea Abner

• Host
« Odpověď #3538 kdy: Duben 04, 2019, 02:16:42 odpoledne »
Děkuji všem, které měla možnost moje postava učit. Byli jste úžasní studenti.
Děkuji RT, že mi umožnili nahlédnout do toho jak se na žvb učí.

a Děkuji vlastně všem, které jsem za Sheu potkala.

Přeji novým profesorským duším na žvb dobré zážitky, jako jsem měla já a tímto se s váma loučím. :)

Offline Aliss Fireless

• Nebelvír
  • if you are happy then I am happy too! ♥
« Odpověď #3539 kdy: Duben 22, 2019, 10:22:12 odpoledne »
Strašně MOC děkuju nebelvíru za ''super první den. Určitě šlo hned vidět jak nebelvír bude fungovat celý rok ~

Offline Rose Seamore

• Dospělák
  • do you like roses ?
« Odpověď #3540 kdy: Duben 26, 2019, 08:29:51 odpoledne »
Děkuju za to že na žvb jsou strašně moc intelligentní lidi a dávají to vždy ve správný čas najevo.

Offline Lucas Bekusior

• Nebelvír
« Odpověď #3541 kdy: Duben 26, 2019, 08:34:09 odpoledne »
Děkuji panu prefosorovi Blackwoodovi za skvělou hodinu OPČM na kterou jsem vlastně nemohl i když v podstatě známka bude opravená  ::)

Offline Velt Clifford

• Dospělák
« Odpověď #3542 kdy: Duben 30, 2019, 08:52:46 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat přítomným třeťákům za hodinu. Takhle jsem si bylinky už dlouho neužil. (překvapivě)

Offline Natalie Hatharray

• Mrzimor
« Odpověď #3543 kdy: Duben 30, 2019, 11:50:32 odpoledne »
Ja úprimne ďakujem Amber za dnešný večer :)
Poznám ťa len pár hodín a akosi sme toho už prežili dosť :D takže mám pocit, akoby som ťa poznala večnosť ;D
Náramne som si dnešok užila a teším sa na ďalšie zážitky s tebou :D
Dúfam, že ich ešte bude dosť :)

Offline Rose Seamore

• Dospělák
  • do you like roses ?
« Odpověď #3544 kdy: Květen 16, 2019, 09:26:43 odpoledne »
Děkuju RT za ozdobení domečku a musím říci, že letos se vám kotel a příčná povedla  ;)

Offline Lea Grey

• Dospělák
« Odpověď #3545 kdy: Květen 17, 2019, 07:49:37 dopoledne »
Také děkuji RT za ozdobení domečku. A také je krásně vyzdobeny celý Londýn. A trhy jsou skvělé.

Offline Lisa Harper

• Nebelvír
« Odpověď #3546 kdy: Květen 17, 2019, 08:11:53 odpoledne »
Panda by tady ráda poděkovala všem, kteří si na Lis vzpomněli a dali jí dárek. Speciálně pak těm, kteří jí znají dost na to, aby poznali, kdo se jí líbí a dali jí nádherné dárky s Chrisem  ;D. Ještě chvíli a Lis si bude moct zařídit muzeum.

Offline Ash Sealen

• Dospělák
    • Randomly founded papers
« Odpověď #3547 kdy: Květen 17, 2019, 08:49:43 odpoledne »
Já děkuji pro změnu všem, kteří se podíleli na mé opět opožděné objednávce, příště už snad dříve! ;D

Offline Will Laire

• Nebelvír
« Odpověď #3548 kdy: Květen 18, 2019, 02:25:15 odpoledne »
Já moc děkuji všem za pěkné dárky udělaly mi všechny moc velkou radost.

Offline Caleb Humming

• Nebelvír
    • Calebův deník
« Odpověď #3549 kdy: Květen 30, 2019, 08:24:15 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat amorkovi za krásný přednes valentýnky a profesorce Garfield za pěknou hru při jejím přijetí. :D

edit: A jeste jednou diky i za dalsi valentynky. :D A dekuju i Lis za super hru. Po dlouhe dobe jsem si opravdu uzil den na ZvB. Bude to chtit poradne rozjet. :D
« Poslední změna: Květen 30, 2019, 10:42:30 odpoledne od Caleb Humming »

Offline Velt Clifford

• Dospělák
« Odpověď #3550 kdy: Červen 14, 2019, 09:32:33 odpoledne »
Chtěl bych moc moc moc poděkovat pátému ročníku, za (i přes zmatečný začátek) hrozně pohodovou hodinu studia mudlů. Moc jsem si to užil (a to i z pohledu učitele)

Online Jade Cornelle

• Zmijozel
  • Surrender, but don't give yourself away...
    • Jade's Life
« Odpověď #3551 kdy: Červen 14, 2019, 09:43:13 odpoledne »
Já taky děkuji :D

Jade sice měla nějaké ty kecy, ale mě osobně to také dost bavilo  :D

Ale hlavně děkuji panu profesorovi, protože bez něj by můj výtvor rozhodně nevypadal tak, jak vypadá  :)