Autor Téma: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/  (Přečteno 16468 krát)

Offline Flutter studio

  • Příspěvků: 24
  • Boskovice
    • Webové stránky
Flutter studio
uvádí

V jednu odpoledne
/ŽvB sraz v Praze, 30. 4. - 1. 5. 2010/



Bonusový materiál k filmu Hell Marss přenese diváka do ulic hlavního města Prahy a částečně i do moravské metropole Paradise city. Další z mnoha srazů hráčů a fanoušků projektu Život v Bradavicích se pyšní několika zvláštnostmi. Představuje úctyhodný počet nováčků, ať už z jižní Moravy, nebo ze samotné Prahy, a mimořádnou pozornost též zasluhuje zmínka, že mužské zastoupení netvoří tak výraznou většinu, jak jsme u ostatních srazů zvyklí. Amandin byt, Petřínská rozhledna či koktejl-bar, to jsou jen malé střípky, ehm... vázy?, které na vás ve videoklipu čekají.

Videoklip V jednu odpoledne:
DOWNLOAD /366 MB/

Ochutnávka z klipu ve formě náhodně vybraného snímku:


pozn:
Videoklip V jednu odpoledne je součástí DVD filmu Hell Marss, který byl natočen letos v létě. Zároveň si nepřejeme, aby byl film jakkoli upravován či prezentován na portálech youtube.com, stream.cz apod.
« Poslední změna: Květen 07, 2010, 04:14:13 odpoledne od Flutter studio »

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #1 kdy: Květen 06, 2010, 09:56:02 odpoledne »
oficialne prohlasuji ze na pristim srazu jelenovi seberu baterku driv a omlatim mu ji o hlavu

Offline Alashama Mang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 622
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #2 kdy: Květen 07, 2010, 10:51:28 dopoledne »
Bene, naprostý souhlas :D
To, kde se mluvilo o roztřískání kamery zřejmě Jelen radši.. (:P) vystřihnul.
JInak se ale musí uznat, že je to sestříhaný skvěle *thumbs up*  8) A na konci ty výrazy... některý sice už znám z jindy (Amber a Chiara :P ) ale ... O:-)

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #3 kdy: Květen 07, 2010, 10:58:35 dopoledne »
naděláte ... osobně jsem se u toho pěkně zasmál a třeba to bude fungovat jako dobrá reklama srazů a naláká to další. ;D

Offline James Cole

  • Dospělák
  • Příspěvků: 208
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #4 kdy: Květen 07, 2010, 11:03:59 dopoledne »
Třeba tebe Same!
x

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #5 kdy: Květen 07, 2010, 11:27:17 dopoledne »
já celkem určite pojedu na sraz do Olomouce. teď jsem měl pár nečekaných výdajů ale na Olomouc si dam prachy bokem ;D doufám že tam budeš taky abychom mohli dat nefér bitku když už se ne a ne porvat Sam s Jamesem ;D

Offline Katleen Jasper

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 104
    • http://katleensplace.blogspot.com/
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #6 kdy: Květen 07, 2010, 02:15:37 odpoledne »
stahovala jsem to vecnost, ale stalo to za to...:) diky jelene! ;)

Offline Frederic Johnson

  • Příspěvků: 833
  • Víte jak chodí e-mail? :D
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #7 kdy: Květen 07, 2010, 02:48:21 odpoledne »
stahovala jsem to vecnost, ale stalo to za to...:) diky jelene! ;)

Já to stáhl za dvě minuty ale  fakt povedený ;)

Offline Daniel

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 746
    • www.daniel.pise.cz
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #8 kdy: Květen 07, 2010, 04:05:29 odpoledne »
Pěkná práce. Byl jsem překvapen, že jsi tu kameru stihl zapnout, když jsem přišel :D

Monica Mc Tod

  • Host
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #9 kdy: Květen 07, 2010, 04:48:42 odpoledne »
hej jako luxus moc dobrž¨ý videjko velmi povedený

Offline Jasper Jefferson

  • Příspěvků: 193
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #10 kdy: Květen 07, 2010, 04:55:10 odpoledne »
Je to fakt dobrý, hlavně ta fotka na konci, jak nás projíždí(odešli od nás roku 2010:D)

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #11 kdy: Květen 07, 2010, 04:57:26 odpoledne »
NE,NE,NE,NE,NE..........NIKDY MĚ NA ŽÁDNEJ SRAZ NEDOSTANETE !!!!  :D  Takže se omlouvam všem co jsem jim slíbila,že se někdy někde ukážu  :P , ale fotoaparáty a videokamery - no takovejm místům se zásadně vyhýbam..  ;D  8) ale jinak je to vážně moc pěkný  ;)

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #12 kdy: Květen 07, 2010, 05:06:56 odpoledne »
tak jestli je to video tak moc pekny tak nechapu proc nechces prijet na sraz. mohla by ses chlubit, ze jsi taky na tom cool videu. a to stoji za to. ne? :D se to musi brat s humorem. mimo to ti lidi te tam stejne uvidi a jestli te pak uvidi i ti kdo tam neprijeli na videu tak to uz neni takovej rozdil. :D ja taky na fotkach vypadam zasadne dementne, jestli ti jde o to, ale co uz. berme to s usmevem ;) ;D

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #13 kdy: Květen 07, 2010, 05:18:24 odpoledne »
tak jestli je to video tak moc pekny tak nechapu proc nechces prijet na sraz. mohla by ses chlubit, ze jsi taky na tom cool videu. a to stoji za to. ne? :D se to musi brat s humorem. mimo to ti lidi te tam stejne uvidi a jestli te pak uvidi i ti kdo tam neprijeli na videu tak to uz neni takovej rozdil. :D ja taky na fotkach vypadam zasadne dementne, jestli ti jde o to, ale co uz. berme to s usmevem ;) ;D

Ale já sem nepsala, že se bojim, že mě někdo uvidí, ( to už se dá řešit, vypíchnout oči nebo nějaký udělátko neviditelnosti :D ), jen že se takovejm věcem vyhýbam  :D neuvedla sem důvod Samuelíto  :P fotky kradou duši, a já mám přece duši co mi tolik sluší ....  :D zjistila bych opak, musel bys jámu kopat, pač  lekla bych se a umřela a sem si jistá, že ve hře bych všem chyběla  :D :-X

Monica Mc Tod

  • Host
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #14 kdy: Květen 07, 2010, 05:23:29 odpoledne »
hele ale jako já souhlasim s Ginou jako taky se vyhýbám místům kde je hodně fotáků a videokamer kdo by taky chtěl na tom všem vidět takovou držku jako jsem já že :D jinak dobrý věrše v poslednim komentu Gno

Offline Kate Littleton

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 597
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #15 kdy: Květen 07, 2010, 05:26:36 odpoledne »
Vy naděláte všichni, děláte jak kdybyste patřili k nejošklivějším lidem planety. Říká to o sobě každej, tak toho nechte, možná to člověka prudí, ale to video je nakonec super a za pár let budeme všichni, kdo na něm jsme, rádi, že to existuje.
Btw: Myslím, že já se svým přiznáním o Wilkusovi a Snapeovi jsem na tom zdaleka nejhůř, ať se tam všichni tváříte jak chcete!

Monica Mc Tod

  • Host
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #16 kdy: Květen 07, 2010, 05:29:51 odpoledne »
:D :D :D :D :D tak tjn ale bohužel jaksi momentálně už pracuji takže nemůžu slíbit že se dostavim na nějakej ten sraz ale snad jo ale jen do prahy mimo ní nejezdim a přijdu jen pokud nebudu makat bo nebudu nemocná a budu mít prachy:D :D

Offline Kate Littleton

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 597
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #17 kdy: Květen 07, 2010, 05:32:27 odpoledne »
Ještě nějaké další výmluvy, Moniko? Jen klidně pokračuj, místa je tu dost. Ale možná by bylo jednodušší, pokud jet nechceš, napsat, že nechceš, ne? Já si nemyslím, že tě tady někdo přemlouvá :)

Monica Mc Tod

  • Host
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #18 kdy: Květen 07, 2010, 05:35:53 odpoledne »
to ale nejsu výmluvy fakt že ne fakt makám a moje pracovní doba je taková že dělám od 7:30 do 14:30 a pak od 17:30 do 23:30 takže a mám to na krátkej dlouhej tejden takže promin jestli tohle bereš jako výmluvu no

Offline Frederic Johnson

  • Příspěvků: 833
  • Víte jak chodí e-mail? :D
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #19 kdy: Květen 07, 2010, 05:36:39 odpoledne »
Ještě nějaké další výmluvy, Moniko? Jen klidně pokračuj, místa je tu dost. Ale možná by bylo jednodušší, pokud jet nechceš, napsat, že nechceš, ne? Já si nemyslím, že tě tady někdo přemlouvá :)

Já bych na sraz rád jenže nemohu kvůli zdravotnímu stavu tak vy co můžete nestyďte se a pořádně si užijte :)

PS:Tohle není výmluva ;)

Offline Kate Littleton

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 597
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #20 kdy: Květen 07, 2010, 05:37:37 odpoledne »
Tohle zrovna ne, myslela jsem třeba "jen do prahy, mimo ní nejezdím". S tím, že někdo může být nemocný nebo nemít čas - to je přece naprosto normální.

Isaacu> Přesně moje slova. Myslím, že by lidi, co můžou, měli přijet, nestydět se, nevymlouvat se na kameru nebo město, dorazit a užít si to.
Nepřišla jsem vyvolávat rozepře (i když by mi to šlo, že), prostě mi jen přijde, že je vždycky tisíc důvodů proti, ale ty jsou často vedlejší a upravitelné, když někdo chce přijet. Vše :)
« Poslední změna: Květen 07, 2010, 05:40:15 odpoledne od Kate Littleton »

Offline Katleen Jasper

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 104
    • http://katleensplace.blogspot.com/
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #21 kdy: Květen 07, 2010, 06:08:02 odpoledne »
(i když by mi to šlo, že)

 ;D ;D

 zato v konecnem dusledku je tenhle druhy prispevek na tvuj standard neobvykle diplomaticky, kate  ;) :D

Offline Kate Littleton

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 597
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #22 kdy: Květen 07, 2010, 06:17:05 odpoledne »
Díky, srdíčko!  :-*

Offline Daniel

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 746
    • www.daniel.pise.cz
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #23 kdy: Květen 07, 2010, 07:32:52 odpoledne »
Já to mám taky do Prahy daleko, ale když jsem se prostě rozhodl, že je pojedu překvapit, tak jsem přece jen ty 3 hodinky jel autobusem a jejich výraz je nezapomenutelný. Škoda že jsi ho Jelene nenatočil :D

Offline Flutter studio

  • Příspěvků: 24
  • Boskovice
    • Webové stránky
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #24 kdy: Květen 07, 2010, 11:11:18 odpoledne »
Zrovna jsem natáčel ten vzduch kolem, pročež kamera zaplá byla a najednou do toho ty! /ale překvapení bylo!/
Byl jsem překvapen, že jsi tu kameru stihl zapnout, když jsem přišel
____

- Naštěstí těch kamer a foťáků zas tolik nemáme.
- Rád podkopu tvé poslední zbytky sebevědomí, ehm... já?
- Ano, Pražáci, pche! My vás někdy nechápeme!
- taky se vyhýbám místům kde je hodně fotáků a videokamer
- kdo by taky chtěl na tom všem vidět takovou držku jako jsem já že
- ale jen do prahy mimo ní nejezdim
____

Já tohle také beru jako výmluvu, protože když člověk přijít fakt chce, tak přijde. Třeba já jel jednou na sraz i přesto, že neuvidím svůj oblíbený německý seriál. Ale je zas pravda, že případná premiéra na srazu nemusí být tak přitažlivá. Každopádně při pohledu na tvou pracovní dobu jsem rád, že neděláš ve školství.
moje pracovní doba je taková že dělám od 7:30 do 14:30 a pak od 17:30 do 23:30 takže a mám to na krátkej dlouhej tejden takže promin jestli tohle bereš jako výmluvu no
____

Ceník všech duší na PM. /Vaškova a Kučířova duše neprodejná - jsou docela vzácné/
fotky kradou duši
____

No, eh... no, co na to říct? Tak doufám, že to platí!
Díky, srdíčko! 
____

Mě osobně hodně potěšilo, že se na tomto srazu objevily nové tváře - James, Kiara, Amber, Ricky, Alashama... Trochu zakřiknutí ze začátku, hehe /jako tehdy my/, ale od nabídky Alashamy k vykání k následnému fackování /má docela odlišné pohledy, co se jezevců týče/ věřím, že se nám doplňuje dobrá parta. Takže nashle v Teplicích n.Met.

Jelen

Offline James Cole

  • Dospělák
  • Příspěvků: 208
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #25 kdy: Květen 08, 2010, 12:49:44 dopoledne »
No teď sem dokoukal Video.
Sebe bych vystřihnul ze všech scén a ponaučím se, že na přští sraz si vemu čepici.Je to fajn sestříhané, fakt doost střihů :D Hlavně Telenovela Amber, Al a Chiary..a Amanda se ke konci nese jako bohyně (a máme stejnej koberec!!)
Jen lituju toho, že to Teplic nepojedu, protože sem...fuč! aaa!
x

Offline Kate Littleton

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 597
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #26 kdy: Květen 08, 2010, 10:02:34 dopoledne »

No, eh... no, co na to říct? Tak doufám, že to platí!


Objev se někdy na icq a já ti k tomu něco povím!

(PS: Nepřipadáš si ani trochu jako zbabělec? :) )

Offline Amanda Hollyova ϟ

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 2149
  • amanda.pise.cz
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #27 kdy: Květen 09, 2010, 03:59:29 odpoledne »
pecka

Offline Junit Horson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 183
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #28 kdy: Květen 09, 2010, 05:32:32 odpoledne »
Udelme sraz v Pardubicích ( v tom slavnem mestu) a ja mozna par kroku pro ten sraz obetuju a dosel bch ale taakhle daleko se preci nebudu tahnout  ;D ;D

ale urcite krasny video musel to byt i dobry srazík  :)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #29 kdy: Květen 09, 2010, 05:34:08 odpoledne »
ja sem se taky tahl...
luf

Offline Daniel

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 746
    • www.daniel.pise.cz
Re: [videoklip] V jednu odpoledne - ŽvB sraz v Praze, 30. 4. /bonus k Hell Marss/
« Odpověď #30 kdy: Květen 09, 2010, 05:40:41 odpoledne »
Vodáček má pravdu a to to má blíž něž já ;-) :-)