Autor Téma: Školní trest aneb nechoďte po večerce  (Přečteno 53868 krát)

Natalia Dark

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #80 kdy: Říjen 24, 2010, 12:59:39 odpoledne »
Aaa, fajn, možná strhával takhle, ale v knížkách strhl Hermioně body Nebelvíru za to, že všechno věděla, takže to bylo něco jako: "Strhávám Nebelvíru 5 bodů, slečno Grangerová, za to, že jste nesnesitelný šprt."

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #81 kdy: Říjen 24, 2010, 01:00:40 odpoledne »
No ale to se ještě dalo přežít, nám strhl 25 už jen za to že sme zívly

Offline Junit Horson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 183
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #82 kdy: Říjen 24, 2010, 01:01:31 odpoledne »
Rekneme ze snape byl ospalej a mel tech malej holek uz plny zuby. Ano prehanl to ale chtel dat holkam za vyucenou coz se mu doufam povedlo

Bob Heison

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #83 kdy: Říjen 24, 2010, 01:01:49 odpoledne »
no tvoje vina by nebyla ze delas hovadiny? ja kdybych byl Snapem a videl bych jak jsou nenapravitelny tak bych byl taky nastvanej a strhaval body. No doufam ze si z toho konecne vemou holky ponaucení

Jenže Snape nebyl naštvanej na ně ale na Nomose. Jaký hovadiny myslíš? On si je zavolal rozhlasem, aby šli dělat trest za něco, co bylo herně před 2 měsícema....

Offline Junit Horson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 183
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #84 kdy: Říjen 24, 2010, 01:05:42 odpoledne »
ty nechodis do nebelvíru a nevís ze je to kazdy den ale nerez to

Offline Alashama Mang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 622
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #85 kdy: Říjen 24, 2010, 01:07:11 odpoledne »
Holky, dejte sem všechny screeny co máte. ;)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #86 kdy: Říjen 24, 2010, 01:11:50 odpoledne »
a proč by měl být naštvaný na mě ?
luf

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #87 kdy: Říjen 24, 2010, 01:12:20 odpoledne »
a proč by měl být naštvaný na mě ?

ptže si nám pomohl

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #88 kdy: Říjen 24, 2010, 01:23:12 odpoledne »







Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #89 kdy: Říjen 24, 2010, 01:26:12 odpoledne »
a proč by měl být naštvaný na mě ?

ptže si nám pomohl

Nejdriv si stezujete ze delate trest a ted si stezujete ze vam nekdo pomohl zdá se vám to normální? bych se na vas obe vykaslala at si v te kleci treba shnijete *ušklíbla se * tomu se rika pro dobrotu na zebrotu....
V tomto případě bych vinu přiznal, ale kdyby mě potkal snape a strhával body za to že je naštvanej tak to by asi moje vina nebyla....
Deti po vecerce nemaj co lozit po hrade, takze by to tvoje vina byla ze tam pochodujes a uz vubec by ses nemohl divit ze ti sebral body... vis jak je hrad v noci nebezpecnej? to co se za to strhava je myslim umerne tomu co by se vam mohlo stat!!! A až se vasi postave neco stane a ona umre bude uz pozde , znam to z vlastni zkusenosti, taky sem si kdysi myslela jaka je to psina ,ale pak kdyz se vam na obrazovce obevi mistnost plna kosti a vy tam poletujete jako duch zacne vas to mrzet!!! Znamena to End Game a to ze si o rok pozdeji zalozite novu postavu steje vas ta o kterou jste prisli mrzi , pryc jsou vpominky kamaradi i zazitky ...


Ehm holky jak si procitam ty vase screny tak je tam jasny ze vas Snape nejdriv upozornil ze za hloupe otazky strhava take body takze se nedivim ze kdyz pak prisla hloupa otazky body byly dole...
« Poslední změna: Říjen 24, 2010, 01:28:48 odpoledne od Gina Blackberry »

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #90 kdy: Říjen 24, 2010, 01:28:54 odpoledne »
My si nestěžujem že děláme školní trest, ani že nám pomohli. Jen že nám strhl body ta tu pomoc

EDIT : proč neni hloupá otázka   :P

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #91 kdy: Říjen 24, 2010, 01:32:24 odpoledne »
My si nestěžujem že děláme školní trest, ani že nám pomohli. Jen že nám strhl body ta tu pomoc

EDIT : proč neni hloupá otázka   :P

Je, mate mlcky vykonat trest a drzet pusinky takhle si u snapeho prilevate ohen do ohne ...

no ja bych to uzavrela myslim si ze to k necemu bylo ze vam vzal tolik bodu, ze jste se poucili a date si pozor na o co rikate i na to jak hrajete...aspon doufam

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #92 kdy: Říjen 24, 2010, 01:33:56 odpoledne »
Ale neni. Zeptali sme se proč nám z ničeho nic strhl 25 bodů, to neni hloupý :P

Rafael Sebastian Mitchel

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #93 kdy: Říjen 24, 2010, 04:41:36 odpoledne »
idiot nebo blbec jedna to řekla to vím jistě, vešel sjem do chodyba a vy na mě koukali a řekli něco jako: to je ale idiot nebo tak něco

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #94 kdy: Říjen 24, 2010, 04:44:03 odpoledne »
Tak to si nevzpomínám...Pamatuju si jenom můj nehorázný výbuch u počítače když sme běhali kolem dokola  ;D

Rafael Sebastian Mitchel

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #95 kdy: Říjen 24, 2010, 04:46:05 odpoledne »
mno jo utíkat před profesorem kolem dokola.... pěkné  ;) ale zažil jsem i takové co byli v tajné místnosti ve zdi, já prošel kolem, oni odběhli k druhému východu kde zůstali, a jak jsem později šel kolem toho druhého východu zase vlezli zpátky... viděli to přes 5metrů tlustou zeď ale co no...

Offline Logan ϟ

  • Příspěvků: 2067
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #96 kdy: Říjen 24, 2010, 04:46:48 odpoledne »
http://zvb.xeon.cz/diskuze/index.php?topic=4177.0

tady pokračujte, přec jen sme v obrazárně! *krouti hlavou*
L

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #97 kdy: Říjen 24, 2010, 05:45:49 odpoledne »
Same, a ty si hraješ na co ? Na RT ? Nechápu o co se snažíš, nonRP hru si maj řešit RT a ne hráči

ja si na nikoho nehraju. ja se snazim hrat ZvB ale kdyz to nekdo nechutne prasi tak uz me to celkem stve a jelikoz RT neni na kazdym metru tak nevidi vsechno co by se melo resit takze bud to muzu nechat na RT kterym bych musel vysvetlovat co se stalo nebo to vyresim sam s pomoci RT v podobe odchyceni provinilce. nevidim v tom zadny problem. nebo tobe snad vadi ze se snazim v klidu domluvit tem kteri byt z neznalosti hrajou spatne a kazi tak hru ostatnim? btw kvizova otazka.

Odhodim te kouzlem nekolik metru tak ze dopadnes tvrde na schody.
a) vstanes a odejdes
b) vstanes a pudes mi to vratit
c) vstanes a budes delat ze te neco trochu boli
d) zustanes lezet, rozbrecis se a budes se chytat za nohu, hlavu nebo jinak budes naznacovat pohmozdeniny nebo budes emotovat nejake krvaceni nebo vseobecne hrat ci emotovat jakekoli zraneni

odpoved me celkem zajima. a mala rada. zkus vybrat spravnou odpoved metodou vyberu odpovedi v testech autoskoly.

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #98 kdy: Říjen 24, 2010, 05:48:46 odpoledne »
Tak fajn, ty jako dlouhodobý hráč ,,pomáháš RT". Nic špatnýho v tom nevidim...fajn
Eh...k čemu to chceš vědět ?

apollinelebrunt

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #99 kdy: Říjen 24, 2010, 05:52:16 odpoledne »
Jul, on chce slyšet tu poslední možnost, aby se mu potvrdilo, že jeho násilí na prvácích má důsledek ;)

Offline Daisy Hunter

  • Dospělák
  • Příspěvků: 885
  • Kamikorosu!
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #100 kdy: Říjen 24, 2010, 06:01:23 odpoledne »
Ne. Kdyz starsi, nebo nekdo zautoci a odleti obet par metru. Chce vedet, jak se jako obet zachovate. Vetsina vstane a dela jakoby nic.
Đ

Teressa Amnesia

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #101 kdy: Říjen 24, 2010, 06:04:02 odpoledne »
Tak nejspíš c nebo d :D

simko.lub

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #102 kdy: Říjen 24, 2010, 06:08:19 odpoledne »
takové non rp :P  samozřejmě d, pamatuju si jak do mě někdo strkl u schodu omylem, já zapackoval a tvrde se udeřil rukou o hranu schodů, nalomená kost a to bolí víc jak zlomená. Skuste to trochu prepnout víc do reálu když dopadneš tvrdě na schody sotva vstane š a budeš poskakovat že tě nicc nebolí

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #103 kdy: Říjen 24, 2010, 06:12:35 odpoledne »
nechcu slyset ze nejaky moje "nasili" na prvacich ma dusledek. jenom jsem zvedavej jestli opravdu vite co je to RP. protoze pokud vim tak jedenactilety dite jeste nema kdo vi jak odolnou kostru a kdybych jednu z vas opravdu takhle nesikovne odhodil, coz se celkem pravdepodobne stane po tom co Sam zjisti co se stalo, tak by me zajimalo jestli budete hrat RP nebo ne. jestli po me vystartujete nebo zahrajete ze se vam neco stalo a pokusite se zmenit muj nazor na vas. ... no c dejme tomu i kdyz stejne jako v autoskole odpoved co jsem chtel slyset byla ta nejdelsi. ale aspon trochu se snazis delat ze vis co je to RP

Alashama: tak si postupne procitam co jste tu napsali a dostal jsem se k tvymu prispevku na konci prvni strany. jestli je tobe 12 a chodis spat o pulnoci fajn. to ti nemuzu poprit. ale staci mi pro srovnani kdy jsem chodil spat ja (11 mi bylo v roce 2000) a ve ktere dobe se odehrava ZvB (1985) a taky ve ktere zemi. ano rikam to uz po milionte ale klidne ti to zopakuju znova. to ze dneska mluvi 7 lety kluci jak dlazdici a chodi spat o pulnoci neznamena ze se stejne chovali 7 lety kluci v roce 1985. o tom fakt pochybuju. a k tomu jestli jsem nekdy hral nonRP. nevim. asi urcite. to kazdej. ale je nonRP a nonRP. jedna vec je ze vidis za zed a uplne neco jinyho ze o pulnoci behas po hrade plnym duchu a profesoru a vsude tma jak v pytli a to je to vsechno v 11. sorry ale to srovnavas neumyslny zabiti s nekolika nasobnou morbidni umyslnou a planovanou vrazdou.

toz jdu pokracovat se ctenim strany dve. zatim me muzete sprdnout ze jsem vul kterej kritizuje co nema :D

Offline Logan ϟ

  • Příspěvků: 2067
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #104 kdy: Říjen 24, 2010, 06:16:30 odpoledne »
L

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #105 kdy: Říjen 24, 2010, 06:30:10 odpoledne »
promin Logane. az ted jsem to docetl a vsiml si ze mame pokracovat tam :D uz se premistuju :D

Daniel Lastreng

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #106 kdy: Říjen 25, 2010, 07:21:19 dopoledne »
... No doufam ze si z toho konecne vemou holky ponaucení

Hej ta oni hej  :)

Daniel Lastreng

  • Host
Re: Školní trest aneb nechoďte po večerce
« Odpověď #107 kdy: Říjen 25, 2010, 05:58:01 odpoledne »
nechcu slyset ze nejaky moje "nasili" na prvacich ma dusledek. jenom jsem zvedavej jestli opravdu vite co je to RP. protoze pokud vim tak jedenactilety dite jeste nema kdo vi jak odolnou kostru a kdybych jednu z vas opravdu takhle nesikovne odhodil, coz se celkem pravdepodobne stane po tom co Sam zjisti co se stalo, tak by me zajimalo jestli budete hrat RP nebo ne. jestli po me vystartujete nebo zahrajete ze se vam neco stalo a pokusite se zmenit muj nazor na vas.

To hej ale počitaj s tým že tam budu ludia ktorí nevidia radi keď dakto mlati dievčata vezmi si takeho Mokuta :P

Edit: Edituj
« Poslední změna: Říjen 25, 2010, 05:59:05 odpoledne od Logan »