Autor Téma: Teploměr  (Přečteno 4369 krát)

Offline Andrew Smith

  • Příspěvků: 47
Teploměr
« kdy: Únor 11, 2014, 06:12:35 odpoledne »
Vzhledem k tomu, ze uz nechci zaplnovat topic Nejcastejsi dotazy prispevky, ktere stejne nic nevyresi - tak bych aspon rad prednesl svuj navrh na male ulehceni "nesikovnym" hracum, jako jsem ja. Nyni je potreba merit teplotu vzdycky tak, ze klikneme dvakrat na teplomer a pote na kotlik a pote cely proces znovu. Neslo by tedy umoznit, aby jsme byli schopni merit teplotu vicekrat po jedinem dvojkliku na teplomer? Usetrilo by to spoustu klikani a v ramci RP by to take nemel byt problem. Kdyz teplomer drzim v ruce, tak ho pak mohu pouzit kolikrat chci. Predem dekuji za vecne odpovedi k tematu. A.

Darius Fixiol

  • Host
Re:Teploměr
« Odpověď #1 kdy: Únor 11, 2014, 09:05:23 odpoledne »
Nápad to špatný není rozhodně lepší než dokola klikat a měřit to, a to beru i v potaz to že to strašně spamuje okolí že se někdy i kurzorem na ten kotel netrefím.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Teploměr
« Odpověď #2 kdy: Únor 11, 2014, 09:46:22 odpoledne »
Jak jsem již říkal, nějaký plovoucí/tyčový teploměr by asi problém nebyl jako volitelná výbava. Po vložení do kotlíku by se mohla teplota ukazovat najetím kurzoru na kotlík nebo tak nějak bezklikově.

Limitací by mohlo být třeba, že lektvar s teploměrem nepůjde míchat - protože si teploměr nechceme rozflákat vařečkou. To jen aby to nebylo tak ultimátní.

Návrh bych klidně bral jako schválený, ale nečekal bych, že se v nejbližší době realizuje, pokud se toho někdo z nudy nechytí. Mohou zde být i nějaká systémová omezení a proto realizace závisí na tom, kolik se toho bude muset předělat :-)

Offline Michael Wood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 89
  • Welcome To The Jungle...
Re:Teploměr
« Odpověď #3 kdy: Únor 11, 2014, 09:59:58 odpoledne »
dobré by bylo kdybi se teplota ukazovala v chatu (nevím jak to přesně říct. Nebude to emot ale uvidíte to jen vy). Ale to je jen na vás.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Teploměr
« Odpověď #4 kdy: Únor 11, 2014, 10:07:20 odpoledne »
Teploměr musí být viditelný pro všechny - když budete vařit lektvar ve skupině, je hloupost aby v něm měl každý svůj teploměr a každému spamoval chat :-)

Offline Michael Wood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 89
  • Welcome To The Jungle...
Re:Teploměr
« Odpověď #5 kdy: Únor 14, 2014, 10:49:56 odpoledne »
já jsem myslel že to uvidíš jen ty. Když měříš teplotu kotlíku tak se ti ukáže teplota jen tobě. Kdyby se ten teploměr vložil do kotlíku tak by bylo dobré kdyby se ti pořád zobrazovala teplota.