Autor Téma: Návrhy nového zboží na Příčnou II.  (Přečteno 7687 krát)

Offline Spencer Hadfield

  • Dospělák
  • Příspěvků: 92
  • "After all this time?" "Always." - Alan Rickman
Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« kdy: Květen 04, 2014, 07:55:32 dopoledne »
Dobré ráno,
jelikož předešlé téma věcí na Příčnou je tak nějak zapomenuté, rozhodla jsem se toto téma obnovit v novém ,,kabátku" *pevně věří, že za to nebude ukamenována*

Mám několik momentálních nápadů, kterými by se dala hra zpestřit všem hráčů a jak už bývá zvykem nakupování je vášeň a to nejen dámského osazenstva ::).

Vezmu to postupně:

• podkolenky (punčochy) - v HP součást uniformy dívek, myslím, že by bylo fajn, kdyby byly k dispozici i ve hře
(samozřejmě jsem si vědoma, že oblečení je nekonečné téma, ale toto je součástí uniformy, tak by se na to mohlo přihlédnout)

• brýle (sluneční, dioptrické) - I kouzelníci nemusí vidět perfektně a je třeba si hlídat zrak před sluncem obzvlášť v letních dnech

vonné tyčinky - například v podobě krabičky, tyčinky, čehokoliv co by se položilo na stolek v místnosti a zapálilo (křesadlem, kouzlem) při čemž by to poté ,,vydávalo" emoty jako při použití parfému *místnost voní vůní připomínající rozkvetlou louku* - příklad

• tyčinky do uší / ušánky - máme kartáček, zubní nit, mýdlo, tak proč ne tyčinky do uší?

• kapesní zrcátko - zejména u dívek *prohlíží se v zrcátku*

• pelech pro zvíře / košík (kočka, pes) - máme klubíčko, kartáč, kachničku,... a co takhle pelíšek?

• obojek pro zvíře (kočka, pes), štítek na nožku (sova, krysa) - asi by to nebylo viditelné na zvířeti, ale při přejetí kurzoru na zvíře či použití emotu *blíže si prohlíží* by mohlo být vidět například, toto zvíře patří Vivien Lamina. Při ztrátě / hledání mazlíčka, atd.

• skřínka/krabička na lektvary - zhotovené lektvary mít přehledně pohromadě v malých dózičkách o obsahu 1 flakonu.

Dodala bych ještě, že netuším, zda věcí výše vypsané jsou realizovatelné, či už ve hře jsou (a já to tím pádem nevím).

Na závěr bych chtěla říci, že je téma otevřené všem a budu ráda, když se někdo zapojí i se svými návrhy, či se k mým návrhům vyjádří. Kritice jsem otevřena :).


« Poslední změna: Květen 04, 2014, 08:53:17 dopoledne od Spencer Hadfield »
ʜ

Offline Jelenice

  • Externista - Knihy
  • *
  • Příspěvků: 116
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #1 kdy: Listopad 26, 2014, 07:01:24 odpoledne »
co takhle šminky a make-up? zrealizovatelný celkem snadno obdobně jako parfém-nějaká krabička a po užití by to házelo emoty typu: "je jemně nalíčená", "má namalované rty rtěnkou" a pod.
J

Offline Alice von Thean

  • Dospělák
  • Příspěvků: 279
  • Jmenuji se Alenka...
    • http://alicevonthean.96.lt
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #2 kdy: Listopad 26, 2014, 07:08:09 odpoledne »
Hlavně nic nezavádějte, co zase bude tak spamovat jako voňavky/mýdla... pak v deníku skoro nic nevidím :(

Offline Katherine Blame

  • Dospělák
  • Příspěvků: 404
  • ♥ *VallStar* ♥
    • Katherine zpátky na hrad
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #3 kdy: Listopad 26, 2014, 07:30:00 odpoledne »
co takhle šminky a make-up? zrealizovatelný celkem snadno obdobně jako parfém-nějaká krabička a po užití by to házelo emoty typu: "je jemně nalíčená", "má namalované rty rtěnkou" a pod.

zrcátko i šminky já mám :P

Offline Ammy Trixit

  • Dospělák
  • Příspěvků: 161
  • I'm Hufflepuff. Hufflepuff pride, dude. :D
    • http://ammytrixit.blog.cz/
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #4 kdy: Listopad 27, 2014, 03:05:25 odpoledne »
Já chtěla vojenské kanady. :D
@

Offline Vin Claire

  • Dospělák
  • Příspěvků: 145
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #5 kdy: Listopad 27, 2014, 05:42:17 odpoledne »
Taky nejsem zrovna moc na ty blbosti co používají holky normálně (rtěnky a tak) takže souhlasím spíš s Ammy :D
Kanady! :D Teniskly :D

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #6 kdy: Listopad 27, 2014, 06:37:02 odpoledne »
U oblečení není problém si nechat něco přejmenovat a zrcátka a šminky se po domluvě s RT dají schrastit.  :D

Offline Shyam Staar

  • Dospělák
  • Příspěvků: 174
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #7 kdy: Březen 19, 2015, 07:05:25 odpoledne »
pásek na flakónky
-pásek (opasok) ako kus oblečenia, ktorý sa pripína k pásu, okrem toho tam sú však priestory, do ktorých sa dá vložiť malý flakónik, napríklad s elixírom
edit: môže tam byť miesto trebárs na 4 flakóny, nemuseli by byť po celom obvode pásiku (hoci aj taká verzia by nebolo na zahodenie) (a myslím že pokojne by to mohlo mať gump bedny na lektvary (len v menšom, zrejme)

(určite by to našlo využitie, myslím si :3 )
« Poslední změna: Březen 19, 2015, 08:17:11 odpoledne od Shyam Staar »

Offline Spencer Hadfield

  • Dospělák
  • Příspěvků: 92
  • "After all this time?" "Always." - Alan Rickman
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 12, 2016, 09:50:39 odpoledne »
Napadla me chladici taska, kde by se ukladalo jidlo, ktere mame bezne v batohu a dele by vydrzelo cerstve. Vim, ze na to existuje kouzlo, ale ciste pro prakticnost.
ʜ

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 13, 2016, 12:28:17 odpoledne »
Nechci nic říkat, jako nápad bych to brala, ale..jídlo v batohu.. :D Nezapomeň, že to jsou kapsy --> taška se ti do kapsy taky nevejde..a do brašny no..zas tak velký taky ty brašny nejsou (pravda, Hermionu kabelku tu má každej druhej, ale..) přijde mi, že tašku do tašky nedáš. Leda jako další item, jako je například psaníčko. Tak by si člověk tahal jídlo v boxíku.. :D

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 13, 2016, 12:44:55 odpoledne »
Hermionina kabelka se nepodporuje. Chladící taška se mi zdá jako dobrý nápad, ale jen itemově omezená. To znamená třeba na 10-20 kousků max. Aby tam zase někdo neuschovával celou snídani z velké síně, jak je u některých dobrým zvykem nosit po taškách. Což není dobře!

Offline Spencer Hadfield

  • Dospělák
  • Příspěvků: 92
  • "After all this time?" "Always." - Alan Rickman
Re:Návrhy nového zboží na Příčnou II.
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 13, 2016, 01:49:32 odpoledne »
Uprimne si nemyslim, ze ma nekdo v kabelce / brasne pouze penize, klice, kapesniky, zvykacky a hulku. Vzdycky se tam nosi neco navic. Nejaky svacinovy box na rohlik se salamem nebo neco podobneho, by se tam vlezl, furt to je v ramci RP lepsi mit v necem, nez pohozeny zebra jen tak  :D.
S omezenim souhlasim, to pak muzou mit rovnou ,,kapesni lednici" a ne chladici tasku  ;D.

« Poslední změna: Prosinec 13, 2016, 01:51:43 odpoledne od Spencer Hadfield »
ʜ