Autor Téma: Minulé postavy  (Přečteno 2639 krát)

Offline Yuki Akari

  • Příspěvků: 46
  • Konnichiwa a krásný čarovný den ! :D
Minulé postavy
« kdy: Říjen 08, 2017, 10:23:34 dopoledne »
Ahoj, předem se omlouvám za divné téma, ale napadlo mě udělat nějaké téma, kde bychom si mohli zavzpomínat na minulé postavy. Tohle téma mě často napadá, když vidím ve hře nějakou postavu, kterou znala má minulá postava, ale nemůžu ji samozřejmě pozdravit, protože už hraji za jinou postavu. Můžete třeba sem psát světa chyby, své pocity, úspěchy vašich postav, nebo kdo vám nejvíc chybí.
Já začnu:
Má postava byla Ray Freeye. Velte Lambdoyi, Patricku F. (Zapomněla jsem příjmení), Carle Dewsone, mrzimore, známí Raya Freeye, chybíte mi.  Doufám že si to tam bez mé staré postavy užíváte atd...

Tímhle chci i nějak informovat všechny. Vím že spoustu po prvním ročníku zjistí, že je hra divná, že nemají na ni čas. Ale příjde mi smutné, když v sedmém ročníku jsou jenom dva žáci. Nevím, možná to tak bylo vždy a já si toho nevšimla, ale myslím si že to tak nebylo. - Yuki Akari (Ray Freeye)

Offline Ian Sutherwick

  • Příspěvků: 1
Re:Minulé postavy
« Odpověď #1 kdy: Říjen 08, 2017, 01:55:06 odpoledne »
Hrál jsem od herních let zhruba 1991 do 1996 jako Jeff Liliento, takže asi všechny postavy, s kterýma jsem tehdy hrával, jsou už dávno ze školy pryč. Když si na stránkách pročítám seznam dospěláků, vybavuje se mi hodně jmen, ale podle fóra je mnoho z nich neaktivních.

Nevím, jestli si mě někdo pamatuje, moc výrazný jsem tehdy nebyl  ;D

Offline Yuki Akari

  • Příspěvků: 46
  • Konnichiwa a krásný čarovný den ! :D
Re:Minulé postavy
« Odpověď #2 kdy: Říjen 08, 2017, 02:22:21 odpoledne »
Já za svoji postavu hrála od roku 2000/2001 až po rok 2003/2004 (Takže v třetím ročníku jsem přestala) I první dva roky jsem nebyla moc aktivní, ale ten třetí byl ještě horší. No a pak jsem si dala jeden školní rok pauzu (2004/2005) a pak jsem se rozhodla, že se znova regnu, protože mi to už moc chybělo (2005/2006). Teď nechci nad slovem "Přestat" ani pomyslet. Mám svou postavu ráda, kdybych mohla, tak bych asi radši hrála za tu bývalou. Ale to nejde, takže téhle postavy si chci užít co nejvíce.

Offline Caleb Humming

  • Příspěvků: 71
    • Calebův deník
Re:Minulé postavy
« Odpověď #3 kdy: Říjen 09, 2017, 09:36:22 odpoledne »
Tož to já hrál a ještě hraju za svýho otce, Samuela Humminga. A i když mi přijde, že teď odpadávají studenti výrazně víc, v šestým sedmým ročníku ani před těma ... cca patnácti herníma rokama nebylo kdo ví jak narváno. Je to škoda, ale buďme realisti. Jak často vydržíte u jedné hry tři, čtyři reálný roky, nebo i dýl? Každá hra vás dřív nebo později přestane bavit, nebo se najde něco, co vás na ní začne štvát.
No musím říct, že se najde přecijen dost postav na který vzpomínám a který dodávaly hře super atmosféru. Mimo jiné původní profesoři z HP jako Snape, MacGonagallová a Brumbál. Ale i studenti. Jména jako Mokuto Tyrson, James Cole, Daisy Hunter, Junit Horson nebo Joanne Roose už tady asi moc lidem povědomý nebudou. :-) Ještě že někteří jako Nomos Aquarin jsou nesmrtelní. :-D

Offline Adam Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 186
  • Italian Mafia Inductee
    • Adam Wright Diary
Re:Minulé postavy
« Odpověď #4 kdy: Říjen 10, 2017, 07:56:02 dopoledne »
A nikdo nezná Alberta Golda :(

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Minulé postavy
« Odpověď #5 kdy: Říjen 10, 2017, 10:55:27 dopoledne »
Ale zná!