Autor Téma: Všeobecný návrh od hráčů  (Přečteno 16291 krát)

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Všeobecný návrh od hráčů
« kdy: Srpen 18, 2013, 02:19:38 odpoledne »
Ahoj,
všichni víme, že ŽvB je v mnoha ohledech skvělá a jedinečná hra (proto tady všichni jsme), ale poslední dobou nám některé z následujících skutečností hru znepříjemňují:
Chápeme, že členi RT mají i svůj osobní život, který má samozřejmě přednost, také je nám jasné, že v RT už není tolik členů co bývalo (neškodilo by přibrat nějaké nové tváře (koneckonců zkušených adeptů a zájemců by bylo dost)) a že třeba o prázdninách se musíme víceméně zabavit sami, protože jsou prostě prázdniny, ale.. v posledních několika herních letech hlavně starším hráčům připadá, že herní akce (a vlastně dění všeobecně) upadá. Dříve i o prázdninách bývaly nějaké akce, a jelikož jsou ve hře herci, bylo by fajn dát jim nějaký prostor, aby se mohli víc do akcí zapojit a popřípadě si nějakou sami vymyslet.
Také si myslíme, že se až zbytečně natahují herní prázdniny. Konkrétně v tomto případě by se mohli prváci vypustit do hry už v polovině srpna a do školy odjet na začátku září. Tři reálné měsíce jsou na prázdniny prostě trochu moc – v přepočtu je to jeden herní rok.
Dále bychom chtěli upozornit na hraní postav RT týmem. Zdá se nám, že jsou si až příliš vědomi svého postavení ve hře a nedodržují RP pravidla, na která nás často upozorňují. 
Přes zastánkyni hráčů toto zveřejňujeme na fórum z několika důvodů: aby se k tomu ostatní hráči v případě zájmu vyjádřili a aby se to mohlo řešit veřejně, nikoliv abychom vyvolávali zbytečné diskuze a rozepře.

Předem děkujeme za zvážení tohoto návrhu.

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #1 kdy: Srpen 18, 2013, 02:34:07 odpoledne »
o prázdninách velkejch bylo vždycky prd
luf

Offline Tomaash

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 5260
  • exkoordinátor
    • moje silná stránka
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #2 kdy: Srpen 18, 2013, 02:40:36 odpoledne »
Také si myslíme, že se až zbytečně natahují herní prázdniny. Konkrétně v tomto případě by se mohli prváci vypustit do hry už v polovině srpna a do školy odjet na začátku září. Tři reálné měsíce jsou na prázdniny prostě trochu moc – v přepočtu je to jeden herní rok.
Dále bychom chtěli upozornit na hraní postav RT týmem. Zdá se nám, že jsou si až příliš vědomi svého postavení ve hře a nedodržují RP pravidla, na která nás často upozorňují. 
zde jednoznačně doporučuju stěžovat si na konkrétní přečiny, konkrétních lidí. optimálně doložené konkrétními screenshooty. (i když doufám, že toto tvé varování si dotyční vezmou k srdci)

a ten prázdinový čas je taktéž koncipován tak, aby děcka neseděly u naší hry i o prázdninách, ale třeba dělaly chvíli něco jiného (podobně jako to je u omezené herní doby.). proto prázdninový čas ve hře má od nás jen omezenou podporu.
Ψ

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #3 kdy: Srpen 18, 2013, 03:21:20 odpoledne »
Taky nechci sedět u počítače místo to abych byl venku, když je hezky. Hádám že nejsem sám. A už vůbec tu nechci sedět proto, abych tu držel další lidi.

Běžte radši ven, když je hezky!

Navíc spousta lidí tu o prázdninách je velice nepravidelně, odjíždí na dovolené, chaty, tábory a tak dále, takže v podstatě nelze nic moc plánovat.  Jinak si myslím, že se dost často něco děje. V kotli prakticky neustále někdo je ale hráči toho nedokáží vhodně využít nebo se naopak všichni nahrnou ke stolu právě dorazivšího cizince.

A víc než bavení pár hráčů ve hře se snažíme zaměřit na zkvalitnění hry během školního roku, vytvářejí se nové a upravují stávající lokace, vyřizují se požadavky na hráčské domy, dělají se větší změny v grafice a podobně, aby bylo vše nachystáno na další rok. Usnovy, kouzla, knihy,...

Ze stejných důvodů jsou i herní prázdniny dlouhé 3 měsíce, neboť není vhodné začínat nový virtuální školní rok ve stejnou dobu, kdy začíná i školní rok reálný.

Co se týče RT, myslím že je nás dostatek, navíc jsou tu kompoti a HT. Nové tváře jsou vždy vítané, ale aktuálně nevím o nikom, kdo by se do RT hlásil a byl ignorován.

Co se týče kvality RP RT, je třeba stěžovat si konkrétně, jinak je to jen házení špíny.

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #4 kdy: Srpen 18, 2013, 03:28:48 odpoledne »
Eskymák: To, co tady píšeš je to samé, co psali hráči, jen roztažené. Jasně se tam zmiňují, že jsou si vědomi toho, že jsou prázdniny a tak...
Co se týká nových tváří v RT, mám se poptat po termínu konkurzu do RT a na učitele.
Co se týká házení špíny...Kdyby tady chtěl někdo na někoho kydat špínu, napsaly by se veřejně konkrétní jména RT. To se nestalo. Konkrétní jména má Jeremy.
JO a ještě k těm novým postavám v Kotli - některým hráčům připadá, že akce v Kotli jsou určené jen pro nějaký okruh hráčů a to pro malý okruh.

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #5 kdy: Srpen 18, 2013, 03:32:41 odpoledne »
no stejně já v září asi nebudu vědět svůj rozvrh a nebudu sám
luf

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #6 kdy: Srpen 18, 2013, 03:37:39 odpoledne »

JO a ještě k těm novým postavám v Kotli - některým hráčům připadá, že akce v Kotli jsou určené jen pro nějaký okruh hráčů a to pro malý okruh.
S tímhle bych nesouhlasila, ono bude težké zabavit všechny, když povětšinou sedí v kotli jako pecky a buď z nejakého důvodu afkují, a nebo prostě určitým situacím nevěnují pozornost a nezapojí se.... Myslím si, že šanci má každý se k něčemu přimotat.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #7 kdy: Srpen 18, 2013, 03:44:37 odpoledne »
Stačí se třeba podívat na předvčerejší akci s Colinem, kolik lidí mělo zájem jít hledat jeho ztracenou nohu?...

Hádám, že kdyby se ztratil hrnec galeonů, tak by to bylo pro všechny mnohem zajímavější...

Co se týče nonRP, tak to prošetříme a případně vyvodíme důsledky.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #8 kdy: Srpen 18, 2013, 03:48:49 odpoledne »
Hledat psa se ztracenou nohu v hubě po půlce Londýna, hmm, lákavé.  :D

Offline Mitchie Mack

  • Příspěvků: 103
  • Kličí Klek
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #9 kdy: Srpen 18, 2013, 03:58:12 odpoledne »
Promiň Eskymáku, ale už vidím děti jak se hrnou, aby mohli najít utrženou lidskou nohu. Mňamka. Vidět kus lidskýho těla v reálu, tak tam buď hodím šavli a nebo omdlím.
~

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #10 kdy: Srpen 18, 2013, 04:12:41 odpoledne »
A hlavně ta akce s Colinovou nohou vypadá jako akce spíchnutá během vteřiny. Neměla ani hlavu ani patu a musím souhlasit s Mitch. Mě stačí jen vidět nějak hodně odřené koleno a už se na to bojím podívat. A to ještě hledat Colinovu nohu? Ehm.. No.. A taky mi příjde, že když už se trhá noha, tak takové "akce" by měly být spíš za odměnu ne? Pro hráče kteří hrajou správně a ne pro Colina. Beztak to bylo jen kvůli tomu aby se Colin dostal k Mungovi a byl od něj pokoj... A k těm akcím a pro ty co si stěžují že je to jen pro jeden okruh lidí. Ono stačí se do toho okruhu nějak zapojit. jakkoliv.. A ne sedět v kotli na zadku a čekat až ke mě někdo příjde a bude se mnou hrát.. Ty tříměsíční prázdniny mi vyhovují... A to je asi všechno...
s

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #11 kdy: Srpen 18, 2013, 04:14:08 odpoledne »
A to je přesně ono, někomu vyhovuje to a někomu ono.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #12 kdy: Srpen 18, 2013, 04:28:35 odpoledne »
Sayuri to, musím říct, napsala moc hezky.  :) *karma up*

Akorát nesouhlasím s jednou věcí - říkáš, že se mají hráči zapojit do akcí jakkoliv - když se zapojím já, tak na mě přes skype jedeš, že zase šmíruju a strkám nos do cizích záležitostí. To je pak těžký..

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #13 kdy: Srpen 18, 2013, 04:33:47 odpoledne »
To s Colinem ale nebyla akce ale nýbrž reakce.

Offline Mitchie Mack

  • Příspěvků: 103
  • Kličí Klek
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #14 kdy: Srpen 18, 2013, 04:49:14 odpoledne »
Stačí se třeba podívat na předvčerejší akci s Colinem


To s Colinem ale nebyla akce ale nýbrž reakce.

Aha..  ::)
~

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #15 kdy: Srpen 18, 2013, 05:06:43 odpoledne »
To jsem ale ještě nečekal, že se diskuse vyvine tak, že bude záležet na názvosloví, neboť se původní diskuse týkala zcela něčeho jiného. (a bylo by nehezký to zpětně editovat) :-)

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #16 kdy: Srpen 18, 2013, 05:27:38 odpoledne »
Ano, původní diskuze se týkala zcela něčeho jiného. Myslím si, že hráči, co psali tu stížnost, musí být docela zklamaní - nikdo se nevěnuje jádru té stížnosti, pouze rozdílu mezi akcí a reakcí a tím, že jsou prázdniny.
Zajímalo by mě (pro příště, až budu mít potřebu si něco takového napsat), jestli má vůbec cenu tím na fórum přispívat, když se to stejně jenom nahlodá a skutek utek.

Offline Emily Turner

  • Příspěvků: 63
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #17 kdy: Srpen 18, 2013, 05:34:15 odpoledne »
Já jsem za ty dlouhé prázdniny ráda. Momentálně zajdu do hry tak jednou za dva týdny a to jen na chvilinku... Kdyby začal školní rok, tak bych ho nestíhala.
Ale musím souhlasit s tím, že té akce je přes školní herní rok méně. Sice hraju teprve třetí herní rok, ale nezažila jsem pořádnou akci. První herní rok co jsem tu byla jsem tu moc nebyla, takže je možné, že všechna akce šla mimo mě. Druhý rok byl soutěžní, což nebylo špatný. A ten třetí herní rok to bylo takový nedotažený...  :)

Offline Veronica Bennett

  • Příspěvků: 145
  • Život je jeden velký kurz sebeovládání.
    • Titanium
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #18 kdy: Srpen 18, 2013, 05:46:22 odpoledne »
Dlouhý prázdniny jsou myslím ideální pro všechny. Holt každej nesedí celý dva měsíce u počítače a netráví v ŽvB každý den natolik, aby mu vadilo, že nejsou akce. Já jsem za klidnější prázdniny ráda, protože hru denně nestíhám se všema oslavama a cestama za kamarády. Každý si může vymyslet vlasní zábavu, jak se ve hře zabavit, zvlášť, když tam jsou herci. Myslím, že RT, kompoti i předkompoti mají dost svých akcí v reálném životě a pak, když přijdou do hry, rozvíjí ji na další herní rok na hradě, což už tu bylo řečeno. Když se někomu nelíbí nudné prázdniny bez akcí, může jít přece ven (když je hezky) a užít si svou akci a neválet si šunky u počítače.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #19 kdy: Srpen 18, 2013, 05:54:39 odpoledne »
No evidentně to někomu vadí, jinak by tu nebyla ta stížnost.  ;) A nevím, jak pozorně jsi to četla, ale je tam jasně napsáno, že VĚDÍ, že mají RT i svůj reálný život, ale že to trochu upadá.

A taky si dej pozor na nemoc, která se u tebe dost výrazně projevuje - řiťolezectví. Pozor, nedá se léčit!  :-X


Offline Veronica Bennett

  • Příspěvků: 145
  • Život je jeden velký kurz sebeovládání.
    • Titanium
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #20 kdy: Srpen 18, 2013, 06:09:11 odpoledne »
Tak si dej prosím pozor na nemoc, který se říká stupidita, protože se u tebe jasně projevuje. Nemusíš do mě rýpat po každým příspěvku, kterej napíšu, děkuju. Každej má právo napsat svůj názor, tak se mnou hned nezametej jako vždy.

Radši řiťolezec než blb jako ty. :-*

Selena Loon

  • Host
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #21 kdy: Srpen 18, 2013, 06:33:13 odpoledne »
Jo, zase žblebtnu blbost, já to vím. Ale musím se chytit Sayuřinýho komentáře.  Nemyslím si, že se může přimontovat každý. Buď ho seřveš (viz. Hann) a nebo není JAK. Na Colinovu nohu z vysoka se- kašlu. Ať je i bez ní. Bude klid.

Alé, většinu tam není nikdo z herců. Například včerejšek. Sedím tam jak tvrdý Y a jsou tam jenom hráči taky tak sedící. Ale herci nikde. Nevím jak předevčírem.. To jsem se tam jen stavila na otočku, a zrovna když Colin měl tu nohu u sebe.

Jop, jsou prázdniny, ale myslím si, že je divný, aby ve hře nebyl nikdo, když vybraných bylo hodně (si myslím).

Je to můj názor, klidně dejte dis, ale vyjádřila jsem se upřímně :D ..

Offline Mitchie Mack

  • Příspěvků: 103
  • Kličí Klek
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #22 kdy: Srpen 18, 2013, 06:39:37 odpoledne »
Sel, herci tam včera byli, jen ne v kotli.
~

Selena Loon

  • Host
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #23 kdy: Srpen 18, 2013, 07:30:06 odpoledne »
By mne zajímalo kde :D.. ale tak.. Je to věc žvb :P

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #24 kdy: Srpen 18, 2013, 09:48:22 odpoledne »
Nepamatuji se, že by se tu podobný téma objevilo nějakých minulých prázdninách. Možná je to tím, že prázdniny jsou jednou za rok a tak si to nepamatuji. Pamatuji si však, že se dříve občas objevila stížnost opačného ražení, tedy že jsou prázdniny moc krátké, respektive, že náš školník rok začíná současně s tím reálným školním rokem.

Během herního roku jsou někteří z nás ve hře denně a i oni chtějí alespoň o prázdninách nasadit mírnější tempo. Během herního roku je ŽvB občas více povinnost než zábava, neboť musíte učit, opravovat chyby, zajišťovat provozní záležitosti jako objednávky, dopisy a podobně a pak jsou tu ještě celoroční akce, kde je často kvůli postupu vyžadována denní přítomnost organizátora a dalších lidí.

Pokud si někdo myslí, že ale o prázdninách na ŽvB kašlem, tak je to hloupost. Někteří z nás si užívají zasloužené dovolené, jiní pilně pracují v externích aplikacích a připravují hru po technické stránce na další rok. Občas se činnosti prohodí.

To že si pro vás herecký tým nechodí do kotle, nebo že vás snad nějakým způsobem nesvolává k akci, to je myslím zcela v pořádku. Nejsme například na Andarii.

No a pokud někoho necháte bez nohy jen proto, že ho nemáte rádi, tak to už radši nebudu komentovat, protože pokud jde o život tak většinou padají morální i společenské zábrany.

Místo sezení v kotli si můžete jít sednout třeba k rybníku. Copak v reálu nejdete prostě jen tak někam na vzduch? Pokud v kotli sedí několik hráčů a jen sedí, tak je problém u nich a ne u nás.

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #25 kdy: Srpen 18, 2013, 09:58:28 odpoledne »
Hodlám se vyjádřit jen k tomu co píšeš o urvané noze a neochotě pomoci...Od toho tam byl hlavně ten lékouzelník,ne..? ten měl hlavně pomoci a ne sedět a pít čaj...To mě tak napadlo,když čtu tvůj komentář o chování děcek v kotli...
« Poslední změna: Srpen 18, 2013, 10:01:55 odpoledne od Amelia Allingham »

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #26 kdy: Srpen 18, 2013, 10:04:05 odpoledne »
Takže lékouzelník má běhat po Londýně, hledat ztracenou nohu a nechat pacienta bez dozoru...

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #27 kdy: Srpen 18, 2013, 10:06:18 odpoledne »
No tak rozhodně by neměl pít čaj  a peskovat děti xD ale to je rozhovor jinam a ne sem...a je to můj názor. třeba to ostatní vidí jinak.

Offline Sarah

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3049
  • ❄ a nightmare dressed like a daydream ❄
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #28 kdy: Srpen 18, 2013, 11:26:46 odpoledne »
Nedalo mi nepridať sa. V prvom príspevku je akýsi druh "sťažnosti", že je málo akcií. Na druhú stranu by nohu študenta, ktorý sa odštepil, mal hladať lékúzelník, ktorého zjavne hral niekto z týmu. Ako potom má vyzerať akcia? Priniesť všetko pod nos? Potom to ale nie je akcia. Áno, iste, chápem, že hladať niečiu nohu, je dosť hnusné pre 50% ľudí, na druhú stranu... je to druh činnosti? Keď sa prenášajú bedničky, koľkí by sa pridali, ak by za to nedostali odmenu? Zopár, a tých zopár sa väčšinou vie zabaviť samo. A koľko z vás, by šlo trebárs variť niekam? Nie každá akcia je pre všetkých a cez veľké alias letné prázdniny, ich je holt pomenej. Ale prečo sa nezabaviť sami? Je mnoho spôsobov ako sa zabaviť. Selena písala, že v Kotli neboli herci, že tam hráči len afkovali. Tak prečo sedieť v Kotli? Choďte si zahrať spoločne karty, zahádzať loptou, hrať na schovku do lesa, naháňačku, opite sa v Portsmucku, lovte ryby. Je strašne veľa vecí, ktoré môžete robiť bez podpory. Alebo si vymyslite niečo iné, je vás tu hráčov kopa. A určite sa nájde aspoň jeden člen týmu, ktorý vám prípadne pomôže, keď vidí, že niečo potrebujete pri svojej činnosti. A hoci to nie je vždy, pretože nie vždy môžeme byť po ruke, dovolím si tvrdiť, že je to často. Tak sa nespoliehajte na akcie, ktoré vymyslia RT/PT/HT, spravte si nejakú sami. :) Možno vás to dokonca bude viac baviť. A určite vymyslíme ešte nejaké akcie i cez prázdniny, toho sa nemusíte báť.

Selena Loon

  • Host
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #29 kdy: Srpen 18, 2013, 11:56:29 odpoledne »
Ooo první člověk, co podporuje nezletilý k pití! :D muahah.. Like :D

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #30 kdy: Srpen 19, 2013, 07:17:42 dopoledne »
Tak ona by většina dětí normálně radši seděla jinde než v zatuchlé hospodě, zvlášť když se tam nic moc neděje.

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #31 kdy: Srpen 19, 2013, 01:38:11 odpoledne »
Ok.tak k akci /reakci/ colin se toho reklo dost.k prazdninam tez. Co ostatni body?klidne mi o nejak nekdo z rt poslete a ja to predam dal,protoze ty dohady tady nikam nevedou a ztraci to potom smysl. :o/ dekuji

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #32 kdy: Srpen 19, 2013, 03:05:11 odpoledne »
Reportované nonRP RT se řeší, akce se očividně dějí, pokles viditelné aktivity RT byl vysvětlen, do RT se nabírá normálně. Co víc k tomu dodat?

Offline Medvěd

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1846
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #33 kdy: Srpen 21, 2013, 08:41:20 dopoledne »
Nedá mi to a vyjádřím se také :)

Minulý rok o reálných prázdninách byly hráči upozorněni na sníženou aktivitu RT/PT ve hře. Bylo upozorněno na to že po dobu reálných prázdnin bude podpora sporadická podle situace a možností týmu. Letos na to upozorněno nebylo - trošku se na to zapomělo - ale neznamená to že by to tyto prázdniny bylo jiné.

Dál bych tu viděl jeden problém pokud se hráči stávají konzumní společnosti která sedí a čeká až pro ně tým udělá akci je to špatně. Jak tu řekla Lauren myslím že vy hře je dost možností jak se zabavit a pokud se ve hře nezabavíte tak tu bylo řečeno můžete jít ven.

Všichni máme mnoho práce, práce která bude stát za to až ji spatříte nebo pocítíte. Takže bych jen rád řekl mějte trpělivost.

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #34 kdy: Srpen 21, 2013, 11:05:41 dopoledne »
Jak tu řekla Lauren myslím že....

rada by som si prisvojila tak krásny príspevok, bohužiaľ ho napísala moja GASovitá polovička Sarah ;D

a je to tak ako hovoria všeeetci kolegovia stále dookola...sú prázdniny, prázdninujeme, dovolenkujeme, brigádujeme alebo makáme na xyz veciach okolo žvb, ktoré sme cez školský rok odkladali lebo sa muselo učiť a robiť pre vás akcie :-) to nie sú výhovorky, to je proste realita.
a keď chcete nejaké akcie na prázdniny, tak si povedzte aké :-) tiež to nie je sranda vymyslieť aby ste nám to neofrflali, to je jedna vec a druhá, stále robiť vecičky typu "prenášanie krabíc, prenášanie stoličiek, prenášanie hentoho, prenášanie tamtoho, triedenie hentoho, triedenie tamtoho, bla bla bla" za peniažky, to by šlo ale povedzme si úprimne...zabaví vás to na deň a potom zase nič :-)

ohľadom prázdnin tak ako aj bolo povedané...školský rok..niekomu začne už 2. septembra, tí nešťastní vysokoškoláci začínajú aj troška neskôr  ;D osobne som rada za takéto prázdniny...naplánovala som si toho veeeeeeeeeeeeeela čo som mala stihnúť urobiť do žvb a stihla som...prd  ;D

ja osobne by som oddôvodnila možný úbytok akcií počas prázdnin (moc to neregistrujem) tým, že starneme  ;D je to krutá realita, no starneme a do životov nám vstupuje čoraz viac problémov a povinností, než to bolo kedysi za naších mladických čias  :D už sme tu mali vydaje, možno za chvíľu príde pôrod novej generácie  ;D

Offline Medvěd

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1846
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #35 kdy: Srpen 21, 2013, 11:51:30 dopoledne »
Sakra promin SARAH :(

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #36 kdy: Srpen 21, 2013, 06:32:04 odpoledne »
V podstatě naprosto přesně souhlasím s Medvědem. :-)

Možností je mnoho, vyloženě akce nejsou potřeba, stojí to příliš úsilí a stále je co zkoumat a co kde tvořit ;-)
Přestavby a úpravy před školním rokem jsou důležitější i větším přínosem pro všechny.
S omezenou podporou RT je to více než logické, co taky více chtít, snad jenom větší zapojení HT pokud se mu chce? ;-) ...

Ovšem možnost přihlášení k serveru by jsem osobně prodloužil a nezapomenu to poznamenat. Stejně všichni o omezené podpoře i dalších omezením vědí, mělo by tedy být na každém zda může hrát pouze ve vymezený čas nebo v tuto dobu být venku a jít hrát třeba až po 22h. Stejně všichni víme jak to tu chodí, jak jsou tu rozškatulkované více-méně uzavřené skupinky a pokud se spolu někteří hráči domluví nevidím důvod, proč by nemohli být o prázdninách déle někde pryč když je hezky a jít hrát až v noci (jistě nesouhlasí herní čas, ale jsou prázdniny).
T

Offline Mitchie Mack

  • Příspěvků: 103
  • Kličí Klek
Re:Všeobecný návrh od hráčů
« Odpověď #37 kdy: Srpen 21, 2013, 06:38:47 odpoledne »


 jít hrát třeba až po 22h.

Tohle se už řešilo nespočetněkrát, nechápu, co nechápeš na tom, že herní doba nebude upravená-.-. A navíc, po 22:00 je ve hře kolem rána, takže trošku kravina.
~