Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Betaprovoz / Re:Změna jména
« Poslední příspěvek od Adam Chiavaelli kdy Srpen 19, 2018, 12:30:59 odpoledne »
Prosím o přejmenování na Adam Chiavaelli ať je ta konverze k italské mafii kompletní ;D
2
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Adam Chiavaelli kdy Srpen 19, 2018, 12:04:24 odpoledne »
Chtěli bychom s Gianem poděkovat všem, co měli nějaký podíl na svatbě:
  • Trixi za týdny strávené přípravou a za trpělivost, kterou s námi měla při vyhovování všem našim absurdním požadavkům a nápadům. Za to, že si neodpočinula ani v den svatby a lítala tam na několika postavách a řešila problémy.
  • Dalším RT/PT za odehrání svatby, hlavně Lauren za Adamovu maminku!
  • Katie a Hazel za ty nejlepší svědky, co jsme si mohli přát, za dojemné proslovy a herní i mimoherní podporu po celý den (i přes vytopený byt :D).
  • Obsluze za to, že i přes komplikace, složitost a malý počet vše zvládla na jedničku.
  • Všem, co přišli, za to, že učinili svatbu nezapomenutelnou.

Doufáme, že jste si svatbu užili tak, jako my!

3
Pokec / Re:Chcete se někomu Omluvit? Tak tady!
« Poslední příspěvek od Jade Cornelle kdy Srpen 16, 2018, 08:15:08 odpoledne »
Já bych se moc chtěla omluvit Nat za část hry, kdy jsem jí vracela zapůjčený návod na brigádu, ale bohužel mi zničehonic začala blbnout klávesnice...  :'(
4
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Rose Seamore kdy Srpen 15, 2018, 01:47:19 dopoledne »
5
Pokec / Re:(F)tipné fotky ze žvb
« Poslední příspěvek od Jade Cornelle kdy Srpen 10, 2018, 07:34:04 odpoledne »
Na ŽvB jsou pastelky s příchutí máty  :D

6
Betaprovoz / Re:Změna jména
« Poslední příspěvek od Joe Amiar kdy Srpen 10, 2018, 05:15:10 odpoledne »
Zdravím rád bych chtěl změnu jména na Joe Amiar a zařazení do Mrzimoru děkuji
7
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Jade Cornelle kdy Srpen 07, 2018, 08:15:25 odpoledne »
No jo, už jsem tady zas xD

8
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Jade Cornelle kdy Srpen 02, 2018, 11:00:16 odpoledne »
Tak jsem tady zase a přináším nový článek  :)

https://jadecornelle.wixsite.com/website/blog/pr%C3%A1zdniny-co-m%C5%AF%C5%BEe-b%C3%BDt-hor%C5%A1%C3%ADho

Dále byl aktualizován adresář, takže by to mělo být prozatím kompletní. Kdyby i přesto měl někdo pocit, že by tam měl být, jen račte napsat.  :)

A pokud jste se ještě nepodívali do sekce Diaries, tak ta obsahuje seznam všech mých oblíbených deníků, takže je šance, že tam bude i váš a bude pozitivně hodnocen.   :D
9
Herní události / Re:Kurzy přemisťování
« Poslední příspěvek od Theodhor Thorinson kdy Červenec 26, 2018, 11:27:22 odpoledne »
*Nezapoměl ani trochu * V Pátek (zítra) 19:50 v Godrikově dole u boudy se potkáme na tu zvláštní hodinu
10
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Natalie Hatharray kdy Červenec 25, 2018, 10:39:57 odpoledne »
Aj ja ďakujem ;) Senzačne sa mi s tebou rozpráva :D A sranda, že som akurát rozmýšľala, že sa ti poďakujem za dnešný pokec ;D Si ma predbehla :)
Stran: [1] 2 3 ... 10